Trabzon Şalpazarlılar Derneği Şalpazarılıları buluşturdu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

salpazari-dernegi

Trabzon Şalpazarlılar Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği’nin, eğitime katkı sağlamak amacıyla tertiplediği; “Birlik ve Dayanışma Günü” programı dün Şalpazarı Atatürk Ortaokulu bahçesinde icra edildi.

Şalpazarı ve çevre ilçelerden gelerek öğle saatlerinden itibaren okul bahçesini doldurmaya başlayan vatandaşlar, Necati Selvitop’un sunduğu ve Kanal G Televizyonundan canlı olarak yayınlanan etkinlikte Kurban Bayramı öncesinde yöremizin ünlü sanatçılarının kemençe ve türküleri eşliğinde doyasıya eğlendiler.

destek1

Trabzon Şalpazarlılar Derneği Başkanı Turgut Kahraman, tüm engelleme gayretlerine rağmen programlarını gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu konuda bizimle birlikte olan ve hep dik duran AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’ya huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi. Dernek Başkanı Kahraman şunları söyledi:

“Bizleri yönetenler, bizlerin önünde duranlar, seçim zamanları önünüze gelip, ön saflarda bizlere ve sizlere yer bırakmadan oturmaya çalışırlar. Ne yazıkki terörün, PKK’nın isteğini yerine getirircesine 3-5 tane yönetici arkadaşımız şu anda aramızda yok. Aramızda olması gereken arkadaşlarımızı sizlere şikayet ediyorum. Bu arkadaşlara derslerini verme zamanı gelecektir. Bütün engellemelere rağmen, sizlerle bizleri buluşturmama gayretlerine rağmen, Allah’a şükür olsun ki sizlerle buluştuk”

destek2 destek3 destek4

Ayrıntılar yayına hazırlanıyor…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 2 Ekim 2016, 15:43

    Bir Şalpazarlı olarak eğitim sağlık çalışma sosyal paylaşım sosyal adalet ön planda tutulmasına önem verilmesini her daima arzu ve istemler arasında olunması şarttır.

  2. 2 Ekim 2016, 15:48

    1987 den beri şalpazarına iki defa gidebildim.
    Yöre insanları olarak ilk önce birlik ve beraberlik sağlanmalı aşılmayacak hiç bir engel kalmaz