logo

Safra kesesi ameliyatı olan Emine Sağlam hayatını kaybetti

Safra kesesi ameliyatı olan Emine Sağlam hayatını kaybetti

mansetgttisut7

27 Haziran 2015 Cumartesi günü Trabzon’da bir özel hastanede safra kesesi ameliyatı olan 2 çocuk annesi 45 yaşındaki Emine Sağlam bir gün sonra hayatını kaybetmişti.

Kireç Mahallesi’nden emekli Ziraat Bankası personeli Emin Sağlam’ın oğlu Şenol Sağlam’ın eşi ve Cafer Metin’in kızı olan Emine Sağlam’ın beklenmeyen ölümü yakınlarını ve tüm Şalpazarı’nı yasa boğdu.

sut1

Emine Sağlam’ın cenazesi, Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Kireç Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi. İlçe merkezinde, Diyanet İşleri Başkanlığı Yurtdışı Türkler Daire Başkanı Kazım Türkmen’in kıldırdığı cenaze namazına; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz ve CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ünal Özen’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER VİDEOSU

[youtube YiwebgJdlYA]

sut6 sut5 sut3 sut2

Share
973 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?
#

Safra kesesi ameliyatı olan Emine Sağlam hayatını kaybetti” için 13 Yorum

 1. Nevzat Beldüz : diyor ki:

  Mekanın cennet olsun kardeşim

 2. ahmet tulumen : diyor ki:

  Allah rahmet eylesin

 3. Deniz ÇAKIR : diyor ki:

  Trabzon Huzurevinde birlikte çalıştığım arkadaşım Şenol SAĞLAM’ın eşini kaybetmiş olmasından dolayı, eşim Osman ÇAKIR ile birlikte derin üzüntü duyduğumuzu, Şenol SAĞLAM’ın şahsına, ailesine,sevenlerine ve tüm eş dost akrabalarına Allah sabırlar vermesini diliyoruz.
  Mekanı cennet olsun dileklerimizle……….

 4. Veysel BEKTAŞ : diyor ki:

  Emine hanımın genç yaşta ölümü hepimizi üzdü,Yakınlarına çocuklarına ve eşi Şenol arkadaşımıza Allahtan sabır niyaz ediyorum.Mekanı cennet olur inşallah.

 5. ORHAN AKDEMİR : diyor ki:

  ALLAH cc rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yakınlarına sabır versin

 6. Mevlüt CENGİZ : diyor ki:

  Emine kardeşimin genç yaşta ölümü hepimizi üzdü ama takdiri ilahi,,Allah cc kabrini nur ışığı ile aydınlatsın, taksiratını affetsin , mekanı cennet olsun. Dayım ve ailesine,Teyze oğlu ve ailesine başsağlığı diler sabırlar dilerim

 7. Hava KOZ : diyor ki:

  Uzun yıllar beraber çalıştığım iş arkadaşın Şenol SAĞLAM`ın çok değerli eşini kaybetmesinden, ben eşim Mehmet KOZ ile birlikte derin üzüntü duyduğumuzu, Şenol SAĞLAM`ın şahsına’ acılı aileleri ve tüm eş ve dostlarına’ akrabalarına Allah`tan sabır, geri kalan ailesine sağlıklar diliyoruz. Rahmetli Emine hanımın mekanı cennet olsun dileklerimizle…

 8. yahya yılmaz : diyor ki:

  ALLAH RAHMET EYLESİN.RUHU ŞAD OLSUN.YAKINLARINA SABRI CELİL EYLESİN.

 9. mdemir : diyor ki:

  Allah rahmet etsin.Mekanı cennet olsun.Allah geride bıraktığı yakınlarına sabırlar versin.

 10. Sizin gine tanıdığınız benim halam o her üzüldüğümde ölmeden yaptığım gibi fotoğrafını burdan açıp ona dertlerimi döküyorum keşke her zaman mezarına gidebilsem ama istanbuldan olmuyor.

 11. ben onun sarıkızıydım hatta fotoğrafta amcam babam bile var halam şenol eniştem

 12. E:K : diyor ki:

  Koyverdin gittin bizi… senin en degerli varlıgına sahiptim ta ki sen gidesiye kadar ve şimdi başkları sahip oldu ona. . hayatım boyunca sadece 1 defa ellerinden öpme fırsatı buldum. hala yasını tutyorsam seni cok cok ama cok sevdigim için. Seni ve sana ait olan herkezi cok sevdim canımdan bir parcamısıcasına.

 13. E:K : diyor ki:

  Gittiğin O Yerlerde Söyle Huzurdamısın
  Oyyy Geride Kalanların Söyle Farkındamısın
  Atın Beni Denizlere Vermeyin Ellerine Oyyy
  Zaten Hasret Kalmışdım O Deniz Gözlerine :((