Safra kesesi ameliyatı olan Emine Sağlam hayatını kaybetti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mansetgttisut7

27 Haziran 2015 Cumartesi günü Trabzon’da bir özel hastanede safra kesesi ameliyatı olan 2 çocuk annesi 45 yaşındaki Emine Sağlam bir gün sonra hayatını kaybetmişti.

Kireç Mahallesi’nden emekli Ziraat Bankası personeli Emin Sağlam’ın oğlu Şenol Sağlam’ın eşi ve Cafer Metin’in kızı olan Emine Sağlam’ın beklenmeyen ölümü yakınlarını ve tüm Şalpazarı’nı yasa boğdu.

sut1

Emine Sağlam’ın cenazesi, Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip Kireç Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi. İlçe merkezinde, Diyanet İşleri Başkanlığı Yurtdışı Türkler Daire Başkanı Kazım Türkmen’in kıldırdığı cenaze namazına; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz ve CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Ünal Özen’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

HABER VİDEOSU

[youtube YiwebgJdlYA]

sut6 sut5 sut3 sut2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum

 1. 29 Haziran 2015, 16:03

  Mekanın cennet olsun kardeşim

 2. 29 Haziran 2015, 16:45

  Trabzon Huzurevinde birlikte çalıştığım arkadaşım Şenol SAĞLAM’ın eşini kaybetmiş olmasından dolayı, eşim Osman ÇAKIR ile birlikte derin üzüntü duyduğumuzu, Şenol SAĞLAM’ın şahsına, ailesine,sevenlerine ve tüm eş dost akrabalarına Allah sabırlar vermesini diliyoruz.
  Mekanı cennet olsun dileklerimizle……….

 3. 29 Haziran 2015, 17:54

  Emine hanımın genç yaşta ölümü hepimizi üzdü,Yakınlarına çocuklarına ve eşi Şenol arkadaşımıza Allahtan sabır niyaz ediyorum.Mekanı cennet olur inşallah.

 4. 29 Haziran 2015, 20:49

  ALLAH cc rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Yakınlarına sabır versin

 5. 30 Haziran 2015, 12:53

  Emine kardeşimin genç yaşta ölümü hepimizi üzdü ama takdiri ilahi,,Allah cc kabrini nur ışığı ile aydınlatsın, taksiratını affetsin , mekanı cennet olsun. Dayım ve ailesine,Teyze oğlu ve ailesine başsağlığı diler sabırlar dilerim

 6. Uzun yıllar beraber çalıştığım iş arkadaşın Şenol SAĞLAM`ın çok değerli eşini kaybetmesinden, ben eşim Mehmet KOZ ile birlikte derin üzüntü duyduğumuzu, Şenol SAĞLAM`ın şahsına’ acılı aileleri ve tüm eş ve dostlarına’ akrabalarına Allah`tan sabır, geri kalan ailesine sağlıklar diliyoruz. Rahmetli Emine hanımın mekanı cennet olsun dileklerimizle…

 7. 2 Temmuz 2015, 01:25

  ALLAH RAHMET EYLESİN.RUHU ŞAD OLSUN.YAKINLARINA SABRI CELİL EYLESİN.

 8. Allah rahmet etsin.Mekanı cennet olsun.Allah geride bıraktığı yakınlarına sabırlar versin.

 9. 16 Temmuz 2015, 02:33

  Sizin gine tanıdığınız benim halam o her üzüldüğümde ölmeden yaptığım gibi fotoğrafını burdan açıp ona dertlerimi döküyorum keşke her zaman mezarına gidebilsem ama istanbuldan olmuyor.

 10. 16 Temmuz 2015, 02:36

  ben onun sarıkızıydım hatta fotoğrafta amcam babam bile var halam şenol eniştem

 11. Koyverdin gittin bizi… senin en degerli varlıgına sahiptim ta ki sen gidesiye kadar ve şimdi başkları sahip oldu ona. . hayatım boyunca sadece 1 defa ellerinden öpme fırsatı buldum. hala yasını tutyorsam seni cok cok ama cok sevdigim için. Seni ve sana ait olan herkezi cok sevdim canımdan bir parcamısıcasına.

 12. Gittiğin O Yerlerde Söyle Huzurdamısın
  Oyyy Geride Kalanların Söyle Farkındamısın
  Atın Beni Denizlere Vermeyin Ellerine Oyyy
  Zaten Hasret Kalmışdım O Deniz Gözlerine :((