Şalpazarı ÇPAL’den krosta büyük başarı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kross

Okulsporları Gençler ve Yıldızlar il birinciliği Söğütlü Atletizm Stadı’ndan gerçekleştirildi.

Kros sona erdi

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Kros gençler ve yıldızlar müsabakaları 3 bin metre ve 5 bin metre kategorilerinde toplam 190 sporcu ve 32 takım katıldı. Söğütlü Atletizm Stadı çevresinde gerçekleştirilen kros müsabakası sonrasında  dereceye giren sporculara ödülleri Akçaabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Engin Uzun, Akçaabat Milli Eğitim İlçe Müdürü Ahmet Üçüncü taktim etti.

3 bin metre kızlar Ferdi branşta Medine Bozali birinci, Gül Nisa Durmuş ikinci, Asya Sungur üçüncü,  Tuğba Usta ise dördüncü oldu. Yine 3 bin metre kızlar takım kategorisinde Trabzon Spor Lisesi birinci, Trabzon Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi ikinci ve Trabzon Çarşıbaşı Anadolu Lisesi üçüncü, Trabzon 17 Şubat Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

doganci

3 bin metre erkekler ferdi kategorisinde Sefa Şentürk birinci, Süleyman Cebeci ikinci, Umut Berk Kitapçı üçüncü ve Yusuf Cihan Demirbaş dördüncü olurken, takım olarak Akçaabat Yaylacık Ortaokulu birinci, Şalpazarı Doğancı Ortaokulu ikinci, Çağlayan Şehit Bayrak Ortaokulu üçüncü, Beşikdüzü Merkez Orta okulu dördündü oldu.

5 bin metre erkekler kategorisinde Doğukan Kemal birinci, Tolga İpke ikinci, Burak Çolak üçüncü ve Abdullah Çoban ise dördüncü olurken, takım olarak 5 bin metre erkekler kategorisinde birinci Trabzon Şalpazarı Ç.P.L. Anadolu Lisesi, Ortahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Düzköy Anadolu Lisesi üçüncü ve Trabzon Spor Lisesi dördündü oldu.

dog

5 bin metre kızlar kategorisi ferdi branşta Ceren Akdemir birinci, Beyza Şafak ikinci, Ecren Bulut üçüncü, Ayfer Çinkaya dördüncü olurken, 5 bin metre takım olarak Şalpazarı Doğancı Ortaokulu birinci, Akçaabat Yaylacık Ortaokulu ikinci, Beşikdüzü Merkez Ortaokulu üçüncü, Trabzon Sarıtaş Ortaokulu dördüncü oldu.​

doga

Şalpazarı ÇPAL Krosta iki büyük başarıya daha imza attı

Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Emre Civil yönetiminde yarışmalara hazırlanan Şalpazarı Çok Programlı Anadolu Lisesi Erkek ve Kız Kros Takımı Trabzon’da yapılan yarışmalarda birincilik ve ikincilik elde ederek Bölge Yarışmalarına katılma hakkı elde etti.

Şalpazarı ÇPAL Erkek Kros Takımı Trabzon 1’incisi, Kız Kros Takımı da kendi kategorisinde 2’inci oldu. ÇPAL Müdürü Kemal Türkmen, krosta dereceye giren sporcularına Akçaabat’ta bir yemek verdi.

akca

Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.

Trabzon birincisi ve ikincisi krosçular kupalarıyla geldikleri okullarında alkışlarla karşılandılar.
Şampiyon krosçular kupalarıyla geldikleri okullarında alkışlarla karşılandılar.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir