Şalpazarı’nın Vekili Salih Cora, Şehit Alper AL’ı TBMM’ye taşıdı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’nda dün Milletvekili arkadaşları Muhammet Balta ve Adnan Günnar ile birlikte Şehit Sah. Güv. Söz. Mot. Er Alper Al’ın cenazesine katılan Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, bugün de TBMM’deki masasının üzerine Şehit Alper’in çerçeveli fotoğrafını koydu.

HABER VİDEOSU

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, TBMM’de terörle mücadele konusunda yaptığı konuşmada da Şalpazarılı Şehit Alper Al’dan bahsetti. Terör örgütünün arkasındaki odaklara seslenen Milletvekili Cora, “Sakın bizden merhamet beklemeyin, mücadelemiz sonuna kadar sürecek” dedi.

cora2

Şalpazarı’nın Vekili Salih Cora’nın konuşmasında şunları söyledi:

Sakın bizden merhamet beklemeyin…

“22 Mayıs Pazar günü Hatay Samandağ İlçesi Çevlik sahili açıklarında bir sal içinde ceset olduğu ihbarıyla bölgeye giden Sahil Güvenlik ekiplerinin inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan Trabzon-Şalpazarı doğumlu Alper Al’ı dün memleketimiz trabzon da mahşeri kalabalıkla Hakk’a uğurladık.

Terör örgütü alçak ve kalleş yüzünü bir kez daha göstermiştir. Daha düne kadar cesetlerimiz sokaklarda diyerek terörist leşleri üzerinden insan hakkı dersi verenler şimdi ne söyleyecekler merak ediyorum. Cesetlere bombalı tuzak yerleştirerek, cansız bedenlerin dokusuna dahi saygı göstermedikleri, eylemlerini canavarca hislerle gerçekleştirdiklerini bir kez daha gördük.

Şunu bilin ki AK Parti terörle mücadelede kararlıdır. Bu topraklarda son terörist temizleninceye kadar operasyonlar devam edecektir. Bunların sözcülerine sesleniyorum. Sakın bizden merhamet beklemeyin. Kazdığınız çukura düşeceksiniz”

cora

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir