Milletvekili Köseoğlu Çarşıbaşı’nın Kadın Kaymakamı Beşikci’yi ziyaret etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ayse sula kaymakam besikci ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon’un tek kadın Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, beraberinde AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Zekeriya Karaçengel ile birlikte, Trabzon’un tek kadın kaymakamı olan Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikci’yi ziyaret etti. Milletvekili Köseoğlu, görevine kısa zaman önce atanan Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci‘nin eşi Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikci’ye yeni görevinde başarılar dileyerek destek sözü verdi.

Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, “Çarşıbaşı şirin bir ilçemiz. Keşanıyla, balığıyla, fındığıyla ve turizme hizmet verebilecek mekanlarıyla gelişmeye de açık bir ilçemiz. Milletvekili olarak ilçemizin gelişmesi noktasında hazırlanacak her türlü projeye destek vermeye hazırım” dedi.

kaymakam-zerrin-cay-besikci  kaymakam-zerrin-cay

Milletvekili Köseoğlu, kadınların siyasette ve bürokraside daha çok yer alabilmeleri için azami gayret gösterdiğini belirterek, “Bölgenin tek kadın milletvekili olarak, kadınımızın siyasette, sosyal hayatta, temsilde hak ettikleri konuma gelmeleri için Meclis çatısı altında azami gayret gösteriyorum. Gerek Sayın Cumhurbaşkanımız gerekse de Sayın Başbakanımız ile bir araya geldiğimiz her platformda da bunu seslendiriyorum. Tabi ki sizler gibi böyle önemli görevlerde bir kadını görmekten de mutluluk duyuyorum. Dilerim özellikle bürokraside üst makamlarda kadın yöneticilerin sayısı daha da artar. AK Parti iktidarları bunun gerçekleşmesi için her türlü imkanı sunmaktadır” dedi.

Kaymakam Beşikçi de Milletvekili Köseoğlu’na yaptığı ziyaretten ve verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir