Salih Cora belediye başkanları ve ilçe başkanlarıyla Ankara’da ziyaretlerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkentte çalmadık kapı bırakmadı…

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, beraberinde AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanı Orhan Erdoğan, Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman ve Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile birlikte Ankara’da çıkarma yaptı.

Uraloğlu’na ziyaret

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu‘nu ziyarette, Trabzon’a verdiği katkılardan dolayı kendisine teşekkür edilirken, Arsin, Köprübaşı ve Şalpazarı ilçelerinde devam eden yatırımlar ve belediye başkanlarının talepleri iletildi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı ziyareti…

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Başdaş‘ı ziyarette ise;  Arsin, Köprübaşı ve Şalpazarı ilçelerinin spor tesisi yatırımlarına ilişkin talepler iletildi. Ziyaretle ilgili konuşan Milletvekili Cora, “Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız İhsan Selim Baydaş‘a ilçelerimizin spor tesisi yatırımlarına ilişkin taleplerimizi ilettik. İlçelerimize güzel yatırımlar kazandırmak için bizimle beraber olan belediye başkanlarımıza ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Arsin, Şalpazarı ve Çarşıbaşı İlçelerine müjde…

Son olarak Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut ziyaret edildi. Arsin, Şalpazarı, Çarşıbaşı ilçelerindeki projeler ve yapılan yatırımlarla ilgili kapsamlı bir toplantı gerçekleşti. Bu ziyaretle ilgili detayları paylaşan Milletvekili Cora, “TBMM Çevre Komisyon Başkanımız Muhammet Balta ve ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte TOKİ Başkanımız, çalışkan ve projeci başkanımız, hemşehrimiz Ömer Bulut beyi ziyaret ettik. Arsin ilçemizin girişinde kentsel dönüşüm projesinde önemli mesafe kat ettik. Büyük bir ihtimalle kentsel dönüşüm sürecini başlatacağız. Çarşıbaşı ilçemizde sosyal konut projelerimizin ihale talimatı verildi. Ayrıca aynı ilçede Sanayi Sitesi yapılacak yerin değerlendirilmesi için de TOKİ tarafından bir heyet ilçemizi ziyaret edecektir. Şalpazarı‘nda toplu konut inşaatının yol problemi nedeniyle işin tasfiyesi söz konusuydu. Yol probleminin belediye aracılığıyla çözülmesi hususunda mutabakat sağladık ve inşa süreci ile  yeniden devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir