Salih Cora Şalpazarı’nda vatandaşlarla bayramlaştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

salih

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Partililerle ve vatandaşlarla bayramlaşmak için Şalpazarı’na geldi. İlçe Başkanı Murat Topkara ile AK Parti İlçe binasında kısa bir açıklama yapan Milletvekili Cora daha sonra İlçede dolaşarak vatandaşlarla bayramlaştı.

salih2

Parti binasındaki konuşmasında sözlerine Giresun’da meydana gelen helikopter kazasından dolayı büyük üzüntü duyduklarını ifade ederek başlayan AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, “Kazada hayatını kaybeden askerlerimize ve yakınlarına Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum” dedi. Milletvekili Av. Salih Cora şunları söyledi:

“Hep birlikte mübarek bir ayı geride bıraktık. Hamdolsun ki bu bayramı da Şalpazarılı hemşehrilerilerimizle hep birlikte idrak ediyoruz”

Türkiye’nin Anadolu coğrafyasında binlerce yıldır terör sınavı verdiğini anlatan AK Parti Milletvekili Av. Salih Cora şöyle devam etti:

“Biz omuz omuza dim dik ve tek yürek olursak, terörle mücadelede başarılı olacağımıza inanıyoruz. Terörle mücadelenin yanı sıra çok önemli yatırımları ve hizmetleri hayata geçiyoruz. Bakın geçtiğimiz günlerde Osman Gazi Köprüsünü hizmete açtık. Ondan önce de iki kıtayı birbirine bağlayan  Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde son tabliyeler yerleştirildi. Önümüzdeki Ağustos’ta hizmete açacağız.

salih1

Şalpazarı’na güzel hizmetler yapacağız

Seçildiğimiz günden beri hiçbir zaman geldiğimiz yeri, Şalpazarı’nı bu bölgeyi Trabzon’u unutmadık. Şalpazarı’na bu bölgeye, Büyükliman’a, Trabzon’a çok güzel hizmetlerin adımlarını attık. Bunları önümüzdeki süreçte hep beraber göreceğiz. Trabzon’a açılacak ikinci üniversiteyle birlikte Şalpazarı’na meslek yüksek okulunun sözünü aldık. Yine Şalpazarı – Tonya yolunun yapımı devam ediyor. Şalpazarı – Şıhkıranı yolu Erikbeli’ne kadar olan yol Yeşil Yol kapsamına alındı. Bu kapsamda ilerliyor. Gölet Projemiz var. Ağasar Deresi’nin ıslahının devam etmesi için 5 milyon liralık kaynak aktarıldı. Ağasar Deresi’nin ıslahı aynen devam edecektir.

Şalpazarı’na hizmette ayrımcılık yapmıyoruz

Biz Şalpazarı Belediyesi bizim Partimizden değil diye ayrımcılık da yapmıyoruz. Şalpazarı’na bir hizmet gelecekse, Şalpazarı insanına bir faydası olacaksa biz o hizmetin her zaman arkasında duruyoruz. İnşallah Şalpazarı’na çok kapsamlı bir Belediye hizmet binası ile sosyal tesislerini kazandıracağız. Şalpazarı’nın böyle bir sosyal komplekse ihtiyacı var. Biz bunu İlçe Başkanımızla sürekli istişarelerde bulunarak yürütüyoruz. Bununla ilgili İller Bankası’ndan gerekli taahütü aldık. Vakti zamanı geldiğinde bunu da hayata geçireceğiz.

salih3

Muhalefet nerde, gören varsa haber versin

Her fırsatta, her imkan bulduğumuzda sizin yanınıza geliyoruz. Düğünde, cenazelerde,  güzel günlerde, kötü günlerde hep biriz, iç içe oluyoruz. Seçimden önce buralara gelip, bunlar seçildikten sonra sizi unutacak. Bir daha gelmeyecek diyenler oldu. Şimdi soruyorum; Onlar geldiler mi, düğününüze geldiler mi? Şehit cenazelerinize geldiler mi ? Bulan var mı onları. Bulan olursa insaniyet namına haber versinler, biz de görelim onları. Biz sizin milletvekiliniz olacağız dedik, O yolda ilerliyoruz, sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz. Yeterki bir ve beraber olalım. Dedikodu, nifak ortamından uzak duralım. Tek vücut olalım. Şalpazarı’nın istediği her bir hizmeti gerçekleştirmek üzere kararlılığımızı ortaya koyarız ve gerçekleştiririz de. Bu vesile ile Bayramınızı bir kez daha tebrik ediyor, bol ve bereketli, huzurlu, sağlıklı güzel geçmesini diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir