Salih Cora sözünü tuttu, Kuzuluk Mahallesi’ni ziyaret etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kuzuluk22

AK Parti Trabzon Milletvekili seçilen Av. Salih Cora, seçim öncesi verdiği sözü tuttu ve bugün akşam saatlerinde ilk teşekkür ziyaretini Şalpazarı İlçesi’nin Kuzuluk Mahallesi’ne yaptı.

Henüz mazbatasını bile almadan Kuzuluk halkıyla buluşmak için Şalpazarı’na gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Dereköy Mahallesi’ndeki Durak Çay Evi önünde Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Alp ve Metin Günay ile çok sayıda partili ve vatandaş tarafından karşılandı.

Hemen Kuzuluk’a hareket eden Milletvekili Cora’nın konvoyu yol boyunca vatandaşlar tarafından durduruldu. Av. Salih Cora Kuzuluk’a ulaştığında ise büyük bir sevinç gösterisiyle karşılandı. Vatandaşların tezahüratlarıyla mahalle girişinden kahvehaneye yürüdü. Kahvehanede bir konuşma yapan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Salih Cora Vekilimiz, daha önce söz verdiği gibi seçildikten sonra ilk mahalle ziyaretini Kuzuluk mahallemize yaptı. Kendisine sizler adına teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ise,  Şalpazarı’nın kendisine siyasette yol alırken, büyük destek verdiğini ifade ederek, “Kuzuluk, Şalpazarı siz başka bir şeysiniz. Murat Topkara başkanım diyor ki, Vekilim sizi Trabzon’da seviyorlar. Beni Trabzon’da seviyorlarsa, beni Trabzon’a Şalpazarı sevdirdi. Biz seçildik bizi tebrik ediyorsunuz. Ben asıl sizi tebrik ediyorum. Size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

kuzuluk1coraa2

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir