• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

Şalpazarı A.Y. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2017-2018 Dönemi Mezuniyet Töreni düğün salonunda yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Okul Müdürü Mustafa Demir‘in konuşması öğrencileri ve salondakileri duygulandırdı. Müdür Mustafa Demir, “Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 22’inci yılda 82 öğrencimizi uğurlamanın huzurunu yaşıyoruz. 4 yıl önce bize emanet ettiğiniz değerli evlatlarınızı okulumuzun tüm personeli olağanüstü çaba ile eğitti ve şekillendirdi, bilgilerle donattı. Bilgili, görgülü yaşamayı ve yaşatmayı görev bilen bireyler olarak yetiştirdi. Okulumuza ayak bastıkları andan itibaren bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp iş ve sosyal yaşamlarında başarılara imza atacak bireyleri olarak yetiştirdiğimiz çocuklarınızla gurur duyabilirsiniz” dedi.

Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 14 ebe yardımcısı, 31 hemşire yardımcısı ve 37 sağlık bakım teknisyeni olmak üzere toplam 82 öğrenci mezun oldu. Mezunlar diplomalarını Kaymakam Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Jandarma K. Serdar Ceylan, Emniyet Amiri Sezer Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz ve diğer bazı daire amirleriyle öğretmenlerin ellerinden aldılar. Törende bazı öğrenciler gözyaşlarını tutamadı.

Diplomasını ve ödülünü Kaymakam Murat Beşikci‘nin elinden alan Okul birincisi Hemşirelik Bölümü Öğrencisi Mine Özata yaş kütüğüne plaket çaktı.  Okul 2’incisi Ebru Koz, 3’üncüsü ise yine Hemşirelik Bölümünden Beyza Güdü oldu.

Törenin ardından sağlık ordusuna katılan 29’u erkek toplam 82 mezun öğrenci,  düğün salonu bahçesinde kep fırlatıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir