Şalpazarı Eğitim Derneği öğrencilere eğitim seti gönderdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi İstanbul’da bulunan Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılıyla birlikte öğrencilere destek paketlerinin dağıtımına da başladı.

2011 yılından itibaren her yıl Şalpazarı’nda ilkokul 1. Sınıfa yeni başlayan tüm öğrencilere, “Eğitim Seti” dağıtan Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği, bu yıl 10’uncu dağıtımı Şalpazarı Atatürk İlkokulu’nda başlattı.

Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz ve Şalpazarı Eğitim Derneği Başkan Yrd. Kemal Türkmen ile birlikte eğitim setlerini Atatürk İlkokulu 1. Sınıfta öğrenim gören üçüzlere teslim etti.

Başkan Keskin: “İşimiz de, gücümüz de eğitim”

Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin, bu yıl ilkokula yeni başlayan 93 öğrenciye eğitim seti, bunun yanında da Üsküdar Belediyesi’nin katkılarıyla Şalpazarı’ndaki 12. Sınıfların tamamına uzaktan eğitim setleri gönderdiklerini ifade ederek, “12. Sınıf öğrencilerimize uzaktan eğitim setlerinin dağıtımı bu Cuma günü başlayacak. 8. Sınıflar için de LGS eğitim setlerinin teminine çalışıyoruz. Çalışmalarımıza destek veren Üsküdar Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Türkmen’e, Şalpazarı Kaymakamımız Sayın Uğur Ünsal’a, Eğitim Derneği Yöneticilerimize ve eğitim gönüllülerine sonsuz teşekkürler” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir