Şalpazarı Eğitim Derneği’nden öğrencilere büyük hizmet

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kitap1

HABER VİDEOSU

[youtube pYCb30lFS9s]

Merkezi İstanbul’da bulunan; Şalpazarı Eğitim, Kültür ve Turizm Derneği, Şalpazarı’ndaki tüm ilk ve ortaokul öğrencilerine yardımcı kitap gönderdi.

Şalpazarı Eğitim, Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin’in çabaları ve Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü hemşehrimiz Mustafa Yılmaz’ın katkılarıyla temin edilen 2 bin 280 adet Soru Bankası, 2 bin 280 adet Yaprak Test ve Şalpazarı’ndaki tüm 1. Sınıflar için 100 adet çalışma seti İlçeye ulaştı.

kitap2

Şalpazarı’ndaki okulların ihtiyaçları nispetinde talep edilen yardımcı kitaplar, Eğitim, Kültür ve Turizm Derneği Başkan Yardımcısı ve Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Türkmen tarafından okullara dağıtıldı.

Eğitim Derneği’nin gönderdiği kitapların dağıtımında İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi, Eğitim Derneği Eğitim Komisyonu Başkanı Muzaffer Bayraktar da hazır bulundu. Kitap teslim töreninde yapılan kısa konuşmalarda İstanbul Eğitim Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin’e ve emeği geçen hemşehrilerimize teşekkür edildi.

kitap3 kitap4

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir