Veysel Özer’in cenazesi Çamkiriş Mahallesi’nde toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

veysel mustafa ozer vefat etti

Cuma günü sabah saatlerinde 89 yaşında vefat eden Veysel (Mustafa) Özer‘in cenazesi, Çamkiriş Mahallesi’nde toprağa verildi.

2 yıl kadar önce kalp ameliyatı geçiren merhum Niyazi Özer‘in ağabeyi Veysel Özer, geçen gün Trabzon’da rahatsızlanarak Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Dün sabah Saat 05.00 sıralarında vefat eden Veysel Özer, halk arasında ‘Mustafa Özer‘ olarak tanınıyordu.

Memleketi Şalpazarı’ndan Almanya’da giderek bir süre işçi olarak çalıştıktan sonra İstanbul’a dönen ve Beylerbeyi’nde market açarak ticarete atılan Veysel Özer, 1980’li yıllarda ticaret hayatını sonlandırarak yeniden doğup büyüdüğü memleketi Şalpazarı’nın Çamkiriş Mahallesi’ne dönerek burada yaşamaya başlamıştı.

DSC_0012

Safiye, Ayşe, Ali Osman ve Esra adlarında 4 çocuk babası olan Veysel (Mustafa) Özer‘in cenazesi, Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip, cenaze aracıyla Çamkiriş Mahallesi’ne götürülerek burada aile mezarlığına defnedildi.

DSC_0015

Veysel Özer‘in cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra;  Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa Özendi, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz ve aralarında din görevlilerinin de bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

DSC_0034

Merhum Veysel Özer‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir