Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği’nden memleketinin habercilerine plaket

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da bulunan Şalpazarı Eğitim, Kültür, Turizm ve Sanat Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Şalpazarı’ndaki habercilere birer teşekkür plaketi verdi.

Derneğin Başkan Yardımcısı Kemal Türkmen tarafından Şalpazarı’nın haberlerini medya organları aracılığı ile gurbetteki hemşehrilerine ulaştıran habercilere bir pastanede kahvaltı verildi. Kahvaltıya Şalpazarı’ndaki medya mensuplarının yanı sıra; Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkanı Refik Kurukız, İlçe Emniyet Amiri, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı.

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkan Yardımcısı Kemal Türkmen kısa bir konuşma yaparak günün anlam ve önemine değinerek, Dernek Başkanı Hasan Keskin ve Yönetim Kurulu’nun Şalpazarı’na hizmet eden medya emekçilerine teşekkürlerini iletti. Ardından Mustafa Atalar Kaymakam Beşikci‘den, Turgay İkinci Belediye Başkanı Refik Kurukız‘dan, Mustafa Özcan İlçe Emniyet Amiri’nden ve Osman Karagöz de İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz‘dan Eğitim Derneği’nin hazırlamış olduğu plaketi aldılar. Plaketlerin dağıtılmasının ardından İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz da habercilere birer kalem hediye etti.

  

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir