Yakup Özer’in cenazesi Çamkiriş Mahallesi’nde toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıllardır mücadele ettiği amansız hastalığa genç yaşta yenilen Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü emekli personeli Yakup Özer bugün Şalpazarı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

55 yaşında vefat eden Yakup Özer 2 çocuk babasıydı. Şalpazarı Belediyesi’nde memuriyet hayatına başlayan Yakup Özer 1992 yılında Şalpazarı Sağlık Meslek Lisesi’nde memuriyetini sürdürdü. Şalpazarı Ayten Yılmaz Sağlık Meslek Lisesi adını alan okulun PTT karşısından Şalpazarı ÇPL ek binasına taşınmasından kısa bir süre sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışmaya başlayan Yakup Özer yaklaşık 10 yıl önce emekliye ayrılmıştı.

Yakup Özer’in cenazesi Şalpazarı Merkez Camii’ndeki ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazını müteakip Şalpazarı Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracıyla Çamkiriş Mahallesi’ne götürülerek burada toprağa verildi.

Yakup Özer’in cenazesine ailesi ve yakınlarının yanı sıra; Şalpazarı Kaymakamı Uğur Ünsal, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanları Mehmet Muhcu ve Fehmi Cengiz, çok sayıda okul müdürü ve öğretmen ile esnaf, bürokrat ve  meslektaşlarının da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi katıldı.

Merhum Yakup Özer‘e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir