Şalpazarı Emekli İlkokul Müdürü Mustafa Karabayır’ı ebediyete uğurladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede dün öğle saatlerinde hayata veda eden Şalpazarı Merkez İlkokulu’nun emekli Müdürü Mustafa Karabayır bugün Şalpazarı’nda binlerce kişinin katıldığı cenaze töreni ile ebediyete uğurlandı.

84 yaşında vefat eden 8 çocuk babası Mustafa Karabayır‘ın cenazesi Şalpazarı Merkez Camii’ndeki öğle namazından sonra kılındı. Aynı saatte Fidanbaşı Mahallesi’nde Kartal’da çöken bina altında hayatını kaybeden Volkan Balta‘nın cenazesi olmasına rağmen, Karabayır‘ın cenazesine çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhum ‘Postacı Veysel‘in oğlu, ‘Kitapçı Veysel‘ ve Şalpazarı İlçe Tarım eski Müdürü Vet. İsmet Karabayır‘ın babaları olan Mustafa Karabayır‘ın cenazesine; KTÜ Genel Sekreteri Mehmet Karabayır, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz, bazı siyasi parti temsilcileri, Şalpazarı Bağımsız Belediye Başkan Adayı Fatih Yılmaz, İYİ  Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Öngöz ve çok sayıda eğitimci de katıldı.

Mustafa Karabayır‘ın cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait cenaze nakil aracı ile Çamkiriş Mahallesi’ne götürülerek buradaki aile mezarlığına defnedildi.

İlkokul Müdürüm merhum Mustafa Karabayır‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir