Şalpazarı Esnaf Odası Başkanlığı’na Barış Ayaz seçildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

baris-geldi

Şalpazarı Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı Atatürk İlkokulu Salonu’nda Sabah Saat 10.30’da başladı. Yoğun katılımla gerçekleşen kongrede mevcut Esnaf Odası Başkanı Murat Yılmaz ile Barış Ayaz yarıştı.

Kongreye katılarak oyunu kullanan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, iki adayı da yanına alarak, “Burada demokratik bir yarış yapılıyor. Önemli olan dostluk ve kardeşlik. Ben her iki adayı da şimdiden kutluyorum” dedi.

DSC_0331 zeki murat zeki-oy-kullandi3

Kongreye Esnaf Odası ve Ticaret İl Müdürlüğü temsilcileriyle,  AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin de katıldı.

DSC_0315DSC_0334 DSC_0336

Kongrede oy kullanma işlemleri Saat 17.00’de tamamlandı. Sandık açıldı ve oy sayma işlemine geçildi. Murat Yılmaz ve Barış Ayaz seçimi uzun süre kafa kafaya götürürken, salonda nefesler tutuldu. Bir ara Murat Yılmaz farkı 17’ye kadar çıkardı. Barış Ayaz farkı kapattı ve her iki adayın oyları da eşitlendi. Son zarf açıldı ve Şalpazarı Esnaf Odası’nın yeni başkanı belirlendi. Barış Ayaz 137 oyla Şalpazarı Esnaf Odası Başkanı seçildi. Murat Yılmaz ise 136 oy aldı. 8 oy da geçersiz sayıldı.

Barış Ayaz‘ın Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer alıyor:

1- Ali Bayram, 2- Miraç Gülay, 3- Kemal Yavuz, 4- Neşat Deniz, 5- Hasan Demir, 6- Mustafa Tulümen

Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri ise: 1- Mustafa Muhçu, 2- Tarık Gülay, 3- Murat Atalar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir