Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanı Serdar Ceylan görevine başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

serdar ceylan jandarma

Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı görevine 6 ay önce atanan J. Kd. Bşçvş. Mehmet Mis‘in Trabzon İl Jandarma Alay Komutanlığı emrinde başka bir göreve atanmasıyla boşalan göreve J. Kd. Bşçvş. Serdar Ceylan atandı.

1991 yılında Şalpazarı’na gezmeye gelmiş

Aslen Osmaniyeli olan J. Kd. Bşçvş. Serdar Ceylan 1974 yılında Siirt/Pervari’de doğdu. Erzincan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’na giren Serdar Ceylan burada 1 yıl öğrenim gördü. 1991 yılında Akçaabat’taki öğrenimi sırasında bir Öğretim Üyesi nezaretinde arkadaşlarıyla birlikte Şalpazarı’na ve Sis Dağı’na geziye gelen Ceylan, 1993 yılında Ankara Uzman Jandarma Okulu’nu girdi. Bu okuldan J. Uzman Çvş. olarak mezun olduktan sonra 1997’da ise J. Astsubay oldu.

DSC_2229

Diyarbakır, İstanbul, Kahramanmaraş, Bitlis, Bodrum, Artvin/Şavşat ve Tunceli’de görev yaptıktan sonra buradan Akçaabat’a Jandarma Trafik tim Komutanı olarak atanan J. Kd. Bşçvş. Serdar Ceylan 15 Şubat 2018 tarihinden itibaren de Şalpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı görevine atandı. J. Kd. Bşçvş. evli ve 2 çocuk sahibi.

İlçemize yeni atanan İlce Jandarma Komutanı Serdar Ceylan‘a, görevinde başarılar diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir