Şalpazarı ve Beşikdüzü Lastikçi Recep Özdemir’e ağladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

cenazee1

Beşikdüzü’nde Otogar karşısındaki işyerinde 40 yılı aşkın bir süredir oto lastikçi olarak hizmet veren ve dün sabah saatlerinde işyerinin üzerinde oturduğu 5. kattaki evinin balkonundan bilinmeyen bir sebeple aşağı düşerek hayatını kaybeden 64 yaşındaki Recep Özdemir’in cenazesi Fidanbaşı Mahallesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şalfed eski Başkanı Harun Özdemir’in amcasının oğlu olan 9 çocuk babası Recep Özdemir’in vefatı Şalpazarı’nda olduğu kadar Beşikdüzü’nde de büyük üzüntüye neden oldu.  “Nizamali Salif’in Recep” ve “Lastikçi Recep” olarak tanınan ve yardımsever bir insan olan Recep Özdemir’in cenazesine her iki İlçeden yüzlerce vatandaş katıldı.

IMG_6738 IMG_6758

Recep Özdemir’in cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Beşikdüzü eski Belediyesi eski Başkanı Ramis Uzun, Geyikli Belediyesi eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay, CHP İlçe Başkanı Ünal Özen, Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Başkanı Ahmet Karaçoban, Dernek Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

IMG_6778

Cenazeye katılanlar Fidanbaşı Camii avlusuna sığmadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 20 Eylül 2015, 07:34

    Allah mekanini cennet eylesin. cocok larinada sabirlar versin.