Hafız Ali Kemal Demirbaş Geyikli’de toprağa verildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süreden beri kanser tedavisi gören ve dün Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’nde 87 yaşında hayata veda eden 3 çocuk babası Hafız Ali Kemal Demirbaş (Cevdet Hafız)’ın cenazesi bugün Geyikli Mahallesi’nde toprağa verildi.

Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü’nde Jeofizik Mühendisi olarak görev yapan Nuh Demirbaş ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevi yapan Adem Demirbaş‘ın babaları Hafız Ali Kemal Demirbaş‘ın cenaze namazı Geyikli Belen Camii’ndeki öğle namazının ardından kılındı. Cenazede Samsun eski Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk bir konuşma yaptıktan sonra ‘Cevdet Hafız‘ için helallik istedi.

Cenazeye; Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu, AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Gündoğdu ve Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ile CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran da katıldı. AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ile Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da cenaze toprağa verildikten sonra mezarlığa gelerek yakınlarına taziyede bulundular.

Cevdet Hafız‘ olarak tanınan Hafız Ali Kemal Demirbaş Beşikdüzü Merkez Camii’nde yıllarca müezzinlik yaptıktan sonra emekliye ayrılmış ve Trabzon Fatih Mahallesi’ndeki Gündoğdu Mağazasında çalışıyordu. Merhum Cevdet Hafız’a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir