15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi saygıyla andık

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçti. Şalpazarı’nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği önünden Şalpazarı Belediye binasına kadar Türk Bayraklarıyla yürüyüş yapıldı. Yürüyüşe Kaymakam Uğur Ünsal ve Belediye Başkanı Refik Kurukız eşleriyle birlikte katıldı. Yürüyüşe AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Emniyet ve Jandarma mensupları, bazı daire amirleri, muhtarlar, vatandaşlar ve öğrenciler de katıldı.

Yürüşüş sonunda Şalpazarı Belediye binası bahçesinde tören düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından Kur’an-ı Kerim okundu, İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu Şehitlerimiz için dua yaptı. Törende sırasıyla; Türkiye Şehit Aileleri Derneği Genel Başkan Yrd. Necati Selvitop, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Kaymakam Uğur Ünsal, günün anlamına uygun birer konuşma yaptılar.

Şalpazarı Belediyesi vatandaşlara lokma tatlısı, su ve çay ikramında bulundu.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir