AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Şalpazarı’nda konuştu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

manseses

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Partisinin Şalpazarı İlçe Danışma Toplantısına katıldı. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’nın yanı sıra; İl Başkan Yardımcısı Enes Aslan,  İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Alp ve Metin Günay ile Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, partililer ve muhtarların katıldığı toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Toplantıda ilk konuşmayı Divan Başkanı sıfatıyla AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Enes Aslan yaptı. Enes Aslan, Şalpazarı gibi her bakımdan lider olan bir İlçenin yerelde muhalefete teslim edilmesinden büyük üzüntü duyduğunu belirterek; “Şalpazarı’na geldikten sonra uzunca bir süre aracımı park edecek bir yer aradım ama bulamadım. Oraya git, buraya git nafile. Otopark yok. Böyle şey olur mu” diye konuştu.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da, Şalpazarı’na her alanda hizmet etmek için çalıştıklarını söyledi. Başkan Topkara; “Şıhkıranı – Sis Dağı yolu Karayolları ağına alındı ve asfaltlandı. Rahat rahat Sis Dağı’na gidip-geliyoruz. Ama, Şıhkıranı Kadırga arasında tozdan ve sıcaktan perişan oluyoruz. Bunun için Şıhkıranı – Kadırga arasındaki yayla yolumuzun asfaltlanması için girişimde bulunduk. Milletvekilimiz Sayın Süleyman Soylu’ya bunu ilettik. Bu sorunu artık çözmek istiyoruz” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz da, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt ve betonlama çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta da konuşmasına, AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları’nı Şalpazarı’nda 7 Haziran 2015 Seçimlerinde muhalefet Belediyesine rağmen gösterdiği üstün başarıdan dolayı kutladı. Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Yönetim Kurulu, Kadın ve Gençlik Kolu Üyelerine teşekkür Milletvekili Muhammet Balta, “Ankara’da Sayın Başbakanımız hükümet kurma çalışmalarını sürdürürken her an seçim olacakmış gibi de çalışmalarımızı sürdürmeliyiz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir