Şalpazarı’nda Polis Bayramı törenle kutlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

posi ziyareti

Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, Şalpazarı’nda “Polis Haftası” etkinlikleri yapılıyor. Etkinliklere ilk olarak  6 Nisan perşembe günü Şehit Polislerin kabirleri ve yakınlarının ziyaretiyle başlandı. Aynı gün Şalpazarı İlçe Emniyet Amir V. Hüseyin Gürbüz başkanlığında, Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği Personeli önce Kaymakam Murat Beşikci‘yi, ardından İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Taşkın‘ı ve son olarak da Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ı makamında ziyaret etti.

7 Nisan cuma günü ise Şalpazarı Merkez Camii’nde öğle vaktinden önce Aziz Şehitlerimizin ruhları için Mevlid_i Şerif okutuldu. Etkinlikler kapsamında bugün de 10 Nisan Polis Bayramı töreni yapıldı. Şalpazarı Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesindeki tören Sabah Saat 09.00’da Atatürk Anıtına Çelenk konulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından tören sona erdi. Törenden sonra Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği’nde kutlamalar kabul edildi.

AK Parti Trabzon İl Başkan Yrd. Hasan Dilekoğlu, İl Yöneticileri Salim Karabinaoğlu ve Mehmet Alp ile AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, bazı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Polis Bayramı nedeniyle Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret etti.

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar, İlçe Emniyet Amirliği’nde görevli bayan Polis Memuruna çiçek verdi. Emniyet Amirliği’nde bir süre çay içip sohbet eden AK Parti heyeti çıkışta Polis Merkezi personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir