Şalpazarı’nın Vekili Salih Cora’dan Şıhkıranı – Kadırga Yolu müjdesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DSC_0105e

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga yolunun ‘Yeşil Yol’ kapsamına alınıp yapılacağını açıkladı.

Milletvekili Cora, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan ile görüşerek Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga yolunun Yeşil yol kapsamında yapılmasını istemişti. Sayın Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan bu konu ile ilgili geçen gün müjdeyi verdi. Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga yolunun Yeşil Yol kapsamında yapılacağını söyledi. Ben de burada sizlere açıklıyorum. Şıhkıranı – Kadırga yayla yolu, tıpkı Tonya yolu gibi, 8 m. genişliğinde yüksek kalitede betonlanacak. Şalpazarı’na hayırlı olsun.”

HABER VİDEOSU

[youtube mGLN5e_7vsY]

Topkara teşekkür etti

İlçe Başkanı olduğu günden beri ısrarla, Şalpazarı’nın olmazsa olmaz projelerinden olan Şıhkıranı – Erikbeli – Kadırga yolunun yapımı için İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu‘nun kapısını çalan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Şalpazarı’na açılması kararlaştırılan Yüksekokul’dan sonra bu konuda da bizleri yücelten ve Şalpazarı’na değer veren İçişileri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu başta olmak üzere Sayın Salih Cora, Sayın Ayşe Sula Köseoğlu, Sayın Muhammet Balta ve Sayın Adnan Günnar Vekillerimize İlçemiz halkı adına teşekkür ediyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir