Şalpazarıspor Gecesi Cinkaya Salonunda yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarıspor 2019-2020 Sezonu öncesinde Cinkaya Düğün Salonu’nda düzenlediği geceyle moral buldu. Dün akşam düzenlenen geceye Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Atilla Ataman, Trabzon ASFK Başkanı Cahit Erdem, TFF İl Yöneticileri, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin, İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz, STK temsilcileri ve bürokratların da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi katıldı.

Trabzon ASFK Başkanı Cahit Erdem, Erol Yanık‘ın sunduğu gecede yaptığı konuşmada, her zaman Şalpazarıspor’un yanında olduklarını ifade ederek, 2 bin TL bağışta bulundu. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Atilla Ataman ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da yaptıkları konuşmalarda Şalpazarıspor’a destek sözü verdiler. Halen kimi Şalpazarıspor yönetiminde bulunan bazı işadamları da Şalpazarıspor’a nakit olarak bağış yaptılar.

Şalpazarıspor Başkanı Cevat Özdemir, geceye katılan ve kulübe destek veren herkese teşekkür etti. Vatandaşlar gece boyunca yöresel sanatçıların kemençeleri ve türküleri eşliğinde horon oynayıp eğlendiler.

Geceye renk katan sanatçılar şunlar: Çayan Hüseyin Aydın, Şenol Çakır, Murat Kumaş, Serdar Kumaş, Batuhan Turan, Sebahattin Yanık ve Yamaç.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir