Şalpazarıspor yöneticileri yeni sezon öncesi Zirve Otel’deki yemekte buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarıspor yöneticileri bugün akşam saatlerinde Şıhkıranı’nda Zirve Otel’de bir araya geldi. Yeni sezon öncesi mali kaynak çözüm önerilerinin değerlendirildiği yemekli toplantıya Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban, Yakup Taşkın, Murat Kumaş, Erol Yanık, Hüseyin Kurukız, Ömer Özdemir, İsmet Çakmak, Serdar Kumaş, İsmail Kara, Metin Özdemir, Mustafa Özendi, Faruk Beldüz, Nurettin Balta ve Turan Özen katıldı.

Şalpazarıspor Kulübü Başkanı Cevat Özdemir yaptığı konuşmada, “Bugün Şalpazarıspor etrafında kenetlenmenin gururunu yaşıyoruz. Başta Kaymakamlarımız olmak üzere, Belediye Başkanımız, siyasi parti temsilcilerimiz, işadamlarımız, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Tuzla Belediye Başkan Yrd. Ahmet Çabuk başkanımıza ve adını sayamadığımız kulübümüze katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Sahası olmayan bir külüp 2 yıl üst üste play-off mücadelesi verdi. Sağolsun Kaymakamımız ve siyasetçilerimizin gayretleriyle inşallah yakın zamanda stada kavuşmuş olacağız” dedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da, “Bizleri bir araya getiren Şalpazarıspor Başkanı Cevat Özdemir ve yönetimine teşekkür ediyorum. Şalpazarıspor bizim Şalpazarı adını taşıyan tek kulübümüz. Bir kulübümüz daha var Ağasar Çepnispor. Onunla da gurur duyuyoruz. Ama yüzde yüz yerli bizim gençlerimizle birlikte ligde mücadele veren bir takımımız var. Ben bu takımla gurur duyuyorum” diyerek, herkesi Şalpazarıspor için fedakarlıkta bulunmaya davet etti.

Erol Yanık’ın sunuculuğunu yaptığı toplantıda Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban ve bazı yöneticiler de Şalpazarıspor’a mali kaynak sağlanması konularında görüşlerini dile getirdiler. Gazeteci Turgay İkinci de yayla şenliklerinde Şalpazarıspor standı kurularak, burada isimlere forma yaptırmak için bedeli mukabilinde sipariş toplanmasını önerdi.

Yemekten sonra Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz amin ettirdi. Yemekli toplantı Sanatçı Murat Kumaş‘ın kemençe ve türkü resitali ile son buldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir