Selda Yeşilbaş’ın cenazesi Üzümözü Mahallesi’nde toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

selda-cenaze

Yaklaşık 4 yıl kadar önce evlenen ve 3 yaşında bir kız çocuğu annesi olan 47 yaşındaki Selda Yeşilbaş, kısa bir süre önce yakalandığı amansız hastalıktan turtulamayarak dün sabah tedavi gördüğü Yalova Devlet Hastanesi’nde hayata veda etmişti.

HABER VİDEOSU

[youtube zob-jlYYLSg]

DSC_0507

Üzümözü Mahallesi’nden merhum Ahmet Özdemir (Ahmet Çavuş) ile ‘Makup’ olarak tanınan Makbule Özdemir‘in kızları ve Şalpazarı Malmüdürlüğü’nün emekli Şefi Muhammet Özdemir‘in kız kardeşi olan Selda Özdemir Yeşilbaş‘ın genç yaşta vefatı yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Üzümözü Evliya Kıranı’ndaki cenazede, Selda’nın tabutu başında kadınların gözyaşları dinmek bilmedi.

selda (1) selda (4)DSC_0517

Evliya Kıranı’nda güneş altında kılınan öğle namazından sonra kılınan cenaze namazına; Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, daire amirleriyle çevre mahallelerden çok sayıda vatandaş katıldı.

DSC_0535

Selda Özdemir Yeşilbaş’ın cenazesi daha sonra omuzlarda taşınarak aile kabristanlığına defnedildi. Merhume Selda Özdemir Yeşilbaş‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

DSC_0528 DSC_0542

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir