Şıhkıranı – Erikbeli yolu Karayolları ağına alındı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman, girişimleri sonucu 19.3 km.lik Şıhkıranı-Erikbeli yolunun Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nca Karayolları ağına alındığını bildirdi.

Böylelikle, Şalpazarı çıkmaz sokak olmaktan kurtulup; sadece gidilen bir yer olmaktan çıkıp, yaylalara ve komşu ilçelere geçiş  güzergahı olacak.  Şalpazarı – Erikbeli yolu yaz kış ulaşıma açık bulundurulacak.

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda da müjdeli haberi duyurarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘dan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı M. Cahit Turan ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu‘na kadar emeği geçen herkese teşekkür etti.

Ataman’ın paylaşımı şöyle:

Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri Bakanımız Soylu ADAM‘a, Hemşehrimiz Maliye ve Hazine Bakanımız Berat ALBAYRAK Bey’e, Erikbeli Kadırga yeşil yolu ödeneği uhdesinde bulunan Sayın Bakanımız Mustafa VARANK Bey’e ve Şalpazarında verdiği sözü tutan Sayın Bakanımız M.Cahit TURAN Bey’e, samimi hemşehrimiz Genel Müdürümüz Abdulkadir URALOĞLU Bey’e, Milletvekillerimize, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik KURUKIZ ve Ak Parti İlçe Başkanı Zeki ÇABUK‘a, her an desteğini esirgemeyen ve vesile olan B.B Başkanımız Murat ZORLUOĞLU Bey’e Şalpazarını çıkmaz sokak olmaktan kurtardıkları için sonsuz Şükranlarımla… Hayırlı olsun Şalpazarı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk da Şıhkıranı-Erikbeli yayla yolunun Karayolları ağına alınmasıyla ilgili olarak şu paylaşımda bulundu:

NE SÖZ VERMİŞSEK BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ Şıhkıranı-Erikbeli Yolunu Karayolları Ağına Alan Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Ulaştırma Altyapı Bakanı Mehmet Cahit TURHAN a İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU ya Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir URALOĞLU’na Milletvekillerimize İl Başkanım Haydar REVİ ye Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanı Murat ZORLUOĞLU’na Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Atilla ATAMAN’a İlçem Adına Çok Teşekkür Ederim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir