Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Şalpazarı’na desteğini sürdürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üsküdar Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Hilmi Türkmen, Kurban Bayramı tatilini geçirmek üzere geldiği memleketi Şalpazarı’nda dinlenmeye fırsat bulamıyor. Memleketinin sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Türkmen bugüne kadar yaptığı ve yapacağı hizmetlerle hemşehrilerinin yüzlerini güldürüyor.

Hafta başında Şalpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz‘in Anadolu Lisesi Salonunda düzenlediği kahvaltılı toplantıya katılan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız‘ın salonda olmadığını görünce, “Başkan’ın haberi yok mu ? Neden çağırmadınız. Niçin birlik ve beraberlik içinde olamıyorsunuz” şeklinde etrafındakilere kızgın ifadelerle serzenişte bulunduğu öğrenildi.

Toplantıda Şalpazarı’nda ağırlıklı olarak eğitimle ilgili sorunlar gündeme getirildi. Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen‘in daha önce yaptırdığı Meslek Yüksek Okulu binasının tüm donanımının yanında Şalpazarı’nın orta yerine bir kız öğrenci yurdu yaptıracağı bildirildi. Başkan Türkmen‘in ayrıca okulların boya badana gibi tüm eksikliklerini de gidereceği kaydedildi.

Toplantıya Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman, Ortahisar Belediyesi Başkan V. Ahmet Yüksel Gülay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı Belediye Meclisi Üyeleri, Şalpazarı İHL Derneği Başkanı Murat Ayaz, bazı mahalle muhtarları ve okul müdürleri katıldı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir