Büyükşehir Belediyesi asfalt ve betonlama çalışmalarını başlattı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

bahce asfaltlandi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda 2016 yılı asfaltlama ve betonlama çalışmalarına başladı. AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara Şalpazarı’nda bu yıl geçen yılın iki katı kadar asfaltlama ve betonlama yapılacağını belirterek, “Şalpazarı’na hep destek veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘na teşekkür ediyoruz” dedi.

Şalpazarı İlçe Hastanesi bahçesinde asfaltlama çalışmasını başlatan AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz ile birlikte çalışmaları yerinde takip etti. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Topkara, “Trabzon Büyükşehir Belediyemizce 12 mahallede 10 km. beton yol, 15 ayrı yerde de 10 bin ton asfaltlama çalışması yapılacak. Asfaltlama çalışmalarımızı İlçe merkezindeki Hastane bahçesinden başlattık. Hava şartlarının elverişli olması halinde ilerleyen günlerde Kapalı Spor Salonu yolu, Tarım Kredi Kooperatifi yolu asfaltlanacak. Çalışmalar geçen yıl söz verdiğimiz Kuzuluk Mahallesi İlkokulu bahçesinin asfaltlanmasıyla sürdürülecek. Şalpazarı’nın muhtelif yerlerinde tespit edilen cami duvarı, yol gibi sanat yapıları da programa alındı. Çalışmalar önümüzdeki ay başlatılacak” dedi.

hastan bahcesi

Şalpazarı Sağlık Grup Başkanı Dr. Özgür Vuran da, Hastane bahçesi ve yolunun asfaltlanmasından dolayı, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara‘ya, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz‘a ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘na teşekkür etti.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Malesf her zaman hizmet en yüksek köy olan Kuzuluktan başlayacak denir.İki yıldır yayla yollarında ve kuzuluk yolunda arabalarımız mahvoldu.Ya muhtarlar gerekeni haber vermiyor, ya da unutuluyoruz.