Sezgin Mumcu’dan Şalpazarı çıkarması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Varlık Çelik ile birlikte Şalpazarı İlçesi’nde ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu’nun Şalpazarı’nda ilk durağı Partisinin İlçe Teşkilatı oldu. BaşkanMumcu, AK Parti Şalpazarı İlçe binasında İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte bir süre sohbet etti.

İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve partilileriyle birlikte esnaf turu yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı da makamında ziyaret etti. Ziyarette MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin de hazır bulundu.

Şalpazarı’nda Anadolu Şapka atölyesini de ziyaret eden İl Başkanı Mumcu, firma yöneticisi Ömer Özdemir’den çalışmaları konusunda bilgi aldı ve İlçede önemli miktarda işçi istihdamı sağladığı için kendisini tebrik etti.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu daha sonra beraberindekilerle birlikte Sayvançatak Mahallesi’ne giderek burada bazı vatandaşları evlerinde ziyaret etti, incelemelerde bulundu. Buradan Sütpınar Kur’an Kursu’na geçen İl Başkanı Mumcu, kurs öğrencileriyle birlikte iftar yemeği yedi.

 

Beraberindekilerle birlikte Sütpınar’dan Geyikli Mahallesi’ne geçen AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Geyikli Gültepe Camii’nde teravih namazı kıldı ardından bir kahvehanede vatandaşlarla çay içip sorunları dinledi. Kahvehane toplantısına Ortahisar Belediye Başkan V. Ahmet Yüksel Gülay da katıldı.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Geyikli dönüşünde Şalpazarı Spor Salonu’na uğradı. Burada göreve yeni atanan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Murat Ayaz tarafından karşılanan İl Başkanı Mumcu ve beraberindekiler salondaki gençlerle bir süre voleybol oynadılar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir