Süleyman Soylu Şalpazarı’na geliyor…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu yarın Saat 10.00’da Şalpazarı’na geliyor. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun Trabzon Milletvekili seçilen Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu ve Dr. Adnan Günnar ile birlikte yarın teşekkür ziyareti için Şalpazarı’na geleceğini açıkladı.

makekk

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 14 Haziran 2015, 00:04

    Teşekkür karın doyurmuyor.Şalpazarı için ne yapacaklar onu söyleyip daha sonrada yapacaklarını yapsınlar.Ama bunun içinde kudretli bir İlçe yönetimi olması lazım,o da olmadığına göre iki gün sonra yine hüsran.Şalpazarı esnafını canlandıracak,bir tane genç olsun gurbet kahrı çekmemesi için iş imkanı,Trabzon’un bazı doğu İlçelerinde olduğu gibi en azından bazı saatlerde tek vasıta ile vatandaşların Büyük Şehir Beld. öncülüğünde Trabzon’a rahat ulaşma imkanı,köylerdeki özellikle yaşlı kişilerin tansiyon,iğne,pansuman gibi ihtiyaçlarını karşılayacak sağlık personeli,yol sıkıntısı olan köy yollarının yapılması gibi….. işleri yapacaklarını teahhüt edip yapabiliyorlarmı?Yoksa Büyük Şehir Beld.para kazanması için köylere su getireceğiz,eğlenceye düşkün olduğumuz için yaylalara su getireceğiz,yollarını yapacağız vaatlerimi var.Üretime katkı sağlayabilecek işler değilde daha fazla vergi alabilmek için tüketime dayalı icraat ve vaatler verilmesin.
    Önce üretim sonra tüketim.

  2. 14 Haziran 2015, 12:05

    Turgay Bey;
    Sizin aracılığınızla gurbetçiler olarak yöremizde ne olup bittiğini öğrenmeye çalışıyoruz.Yöremizde bir şeyler olsun diye yorum ve eleştirilerde bulunuyoruz.Elbetteki yayınlayıp yayınlamamakta sizin taktirinizde.Ama her nedense yayınlanmıyor.Herhalde Şalpazarın’daki yerel medya bazılarının tekelinde çalışıyor.Çünkü eleştirilere ve önerilere açık değil.Yapılan yayın hakkında eleştiri ve öneri değilde şakşakçı olarak yorum yapılırsa yayınlanıyor.