Talip Kaya, Hasan Uçar ve Hasan Karabulut’un cenazeleri yarın toprağa verilecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

talip kaya hasan ucar cenaze

Şalpazarı’nda yarın öğle ve ikindi namazını müteakip 3 cenaze var.  Talip Kaya Merkez Kireç Mahallesi’nde, Hasan Uçar Kasımağzı Mahallesi’nde ve Hasan Karabulut da Gökçeköy’de ebediyete uğurlanacak.

Emekli Öğretmen Ali Kaya’nın ağabeyi

Emekli olduktan sonra Almanya’da oturmaya devam eden Şalpazarı Lisesi emekli Öğretmenlerinden Ali Kaya, Emekli Öğretmen Şükrü Kaya ve Muhammet Kaya‘nın ağabeyleri ve Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Hüsnü Kaya‘nın amca oğlu Talip Kaya tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. 77 yaşında hayata veda eden 1 çocuk babası Talip Kaya‘nın cenazesi yarın ikindi namazının ardından Şalpazarı Merkez Camii önünde kılınacak cenaze namazını müteakip Kireç Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedilecek.

Prof. Dr. Fahri Uçar’ın amcası

2 hafta önce babasını kaybeden Prof. Dr. Fahri Uçar‘ın bu defa amcası  8 çocuk babası Hasan Uçar 82 yaşında vefat etti. Erdoğan, Mustafa, Hasan, Hüseyin, Fehmi, Sevgül, Ayşe ve Fetiye‘nin babaları Hasan Uçar‘ın cenazesi yarın ikindi namazını müteakip Kasımağzı Mahallesi’nde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecek.

Simenli Muhtarı Arif Köse’nin dedesi

Bir süredir Gümüşhane’deki hastanede tedavi gören ve aslen Gümüşhane nüfusuna kayıtlı olan Simenli Mahallesi Muhtarı Arif Köse‘nin dedesi Hasan Karabulut da 94 yaşında vefat etti. 3 erkek 4 kız olmak üzere 7 çocuk babası olan Hasan Karabulut‘un Cumhuriyetimiz’in kuruluşuyla yaşıt olduğu ancak nüfus kayıtlarına göre 85 yaşında olduğu belirtildi. Hasan Karabulut‘un cenazesi yarın öğle namazını müteakip Gökçeköy – Kürülük’te kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedilecek.

Merhum Talip Kaya, Hasan Uçar ve Hasan Karabulut‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 22 Şubat 2017, 23:19

    ALLAH RAHMET EYLESİN.AİLELERİNİN VE SEVENLERİNİN BAŞI SAĞ OLSUN

  2. 23 Şubat 2017, 09:57

    Talip Kaya, Hasan Uçar ve Hasan Karabulut‘a Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı dilerim.
    Mekanları Cennet Olsun.

  3. Ölenlere Allahtan rahmet Ailesi ve yakınlarına baş sağ sağlığı diliyorum mekanları cennet olsun