Topkara Bakan Soylu ile Ankara’da görüştü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

soylu11

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara Ankara ziyareti çerçevesinde TBMM’deki Trabzon Milletvekillerini ziyaretinin ardından günün sonunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ile görüştü.

Geç saatlerde gerçekleşen görüşmede, Başkan Topkara, Bakan Soylu’ya Şalpazarı’nın acil gereksinim duyduğu Şalpazarı Hükümet Konağı ve Şıhkıranı – Kadırga yolunun betonlanması hususları başta olmak üzere Ağasar Deresi ıslahı ve diğer bazı sorunlarını aktardı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Şalpazarı Hükümet Konağı ve Kadırga yolunun yapılacağını bir kez daha ifade ettikten sonra, titizlikte takip edilmesi talimatını verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara’ya da övgüler yağdırdı. Bakan Soylu, “Topkara benim kıymetlim ve gözbebeğimdir. Kendisini çok seviyorum” dedi.

soylu22

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 15 Nisan 2016, 09:27

    Çok değerli CSG Bakanımızı ziyaret eden okul arkadaşım Sayın Turgay İKİNCİ ,İle ilçe başkanımızı Şalpazarının acil sorunları hakkındaki çalışmalarını takdirle takip ediyorum. İnşalallah İlçemiz için hayırlı bir ziyaret olmuştur.