Topkara, Kuzuluk İlkokulu bahçesini asfaltlattı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

kuzuluk asfalt

Kuzuluk İlkokulu bahçesi Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekiplerince asfaltlandı. Bir süre önce seçim gezisi sırasında Kuzuluk Mahallesi’nde bir asker gecesine katılan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, mahalle halkının toz toprak içinde eğlendiğini görünce, okul bahçesini asfaltlama sözü vermişti.

Topkara sözünü tuttu…

Kuzuluk İlkokulu bahçesindeki asker gecesine giden AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, kendisine ‘hoşgeldiniz’ diyen Muhtar Kadem Tok’un uzattığı mikrofonu eline alıp kısa bir konuşma yapmıştı.

“Görüyorum ki, okul bahçesini düğünlerde, asker eğlencelerinde sıkça kullanıyorsunuz. Burayı asfaltlatacağım. Düğünlerinizi eğlencelerinizi daha temiz bir ortamda yapacaksınız. Size bunun sözünü veriyorum” diyen Topkara, gecede alkışlanmıştı.

kuzuluk-okulu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile görüşürek Kuzuluk İlkokulu bahçesini asfaltlatan AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara akşam saatlerinde Kuzuluk’a giderek incelemelerde bulundu. Kuzuluk Muhtarı Kadem Tok ile asfaltlanan yol ve okul bahçesini gezen Başkan Topkara, Büyükşehir Belediyediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Kuzuluk Mahallesi Muhtarı Kadem Tok da, “AK Parti İlçe Başkanımız bize okul bahçesini asfaltlatacağım diye söz vermişti. Başkanım sözünü yerine getirdi. Kendisine ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Gümrükçüoğlu’na hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir