Topkara vatandaşlara teşekkür etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara mahalleleri ziyaret ederek, 7 Haziran 2015 Milletvekili Seçimlerinde partisine destek veren vatandaşlara teşekkür etti.

AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara beraberinde Partisinin Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Akgün ve Yaşar Karagöz ile birlikte; Doğancı, Acısu, Yanık, Sütpınar, Simenli, Şıhkıranı, Sinlice, Kuzuluk ve Gökçeköy’e giderek vatandaşlara; “7 Haziran’da Partimize vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyorum” mesajı verdi.

[youtube vNOTgFH15ds]

Vatandaşların moralsiz olduğunu gören AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Merak etmeyin biz yanınızdayız” diyerek onlara moral verdi. Kimi Muhtarlar Topkara’ya sarılarak; “Vallahi iyi ettiniz  de geldiniz başkanım. Sizi burada görünce dünyalar benim oldu” diyerek memnuniyetini ifade etti. Topkara muhtarların yol, su ve diğer konulardaki problemlerini dinleyerek, ilgilileri telefonla arayarak süratle çalışma başlatılmasını istedi.  Muhtarlar ve vatandaşlar AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara’ya, “Muhalefet partileri, seçimden sonra sizi unuturlar bir daha buralara gelmezler diye bizlere atıp tutmuşlardı. Şimdi kimin gelip, kimin gelmediğini gördük.” diyerek teşekkür ettiler.

do1do2do3do4do6do5do8do9do7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir