Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Şalpazarı’nda ziyaretlerde bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu sabah saatlerinde Şalpazarı’na gelerek bir dizi ziyaretler ve incelemelerde bulundu. Başkan Zorluoğlu beraberindekilerle birlikte geldiği Şalpazarı’nda ilk olarak AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. AK Parti binası önünde İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Başkan V. Atilla Ataman ve TRABEL A.Ş. Yön. Kur. Üyesi Muzaffer Türkmen‘in de aralarında bulunduğu partililer, muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Zorluoğlu beraberindekilerle birlikte Şıhkıranı Tesisleri’nde sabah kahvaltısı yaptı. Ardından yürüyerek Sis Dağı yolu üzerinden içme suyu göletinin yapılacağı Gökçeköy havzasını inceledi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Kaymakam Uğur Ünsal‘ı da makamında ziyaret etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İlçe Belediyesi’ni de ziyaret etti. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Başkan Zorluoğlu‘nu belediye çalışanları ve MHP yöneticileriyle birlikte bina önünde karşıladı.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu‘na İlçedeki çalışmaları anlatarak, destekleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu‘na teşekkür etti. Başkan Kurukız, Büyükşehir Başkanı’na bir kavanoz Ağasar Balı hediye etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ziyaretinin son durağı MHP binası önünde İlçe Başkanı Ömer Özdin ve MHP yöneticileri tarafından karşılandı. Partililerle bir süre partililerle sohbet eden Zorluoğlu, çıkışta toplu fotoğraf çektirdi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, mahalle muhtarlarıyla düzenlenen toplantıya katılmak için gittiği spor salonu bahçesinde Şalpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Karaçoban tarafından karşılandı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Şalpazarı mahalle muhtarlarıyla bir toplantı yaptı. Pandemi tedbirleri nedeniyle spor salonunda gerçekleştirilen toplantıda muhtarların isteklerini tek tek dinleyerek, taleplerini topladıktan sonra İlçeden ayrıldı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir