logo

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda beton ve asfalt yol yapımına başlıyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda beton ve asfalt yol yapımına başlıyor

mansess

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin Şalpazarı’nda yaklaşık 2 milyon 500 bin TL’lik beton ve asfalt yol yapımına başlayacağını açıkladı. Topkara betonlama çalışmalarının önümüzdeki Cuma gününden itibaren başlayacağını bildirdi.

Haftalardır elverişsiz hava şartları yüzünden beton ve asfalt çalışmalarının ertelendiğini belirten Başkan Topkara, “Havaların düzelmesiyle birlikte çalışmalara hemen başlıyoruz.  İlk etapta 1 milyon TL’lik  beton yol ve 1 milyon 500 bin TL’lik asfaltlama yapacağız.” diye konuştu.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Çamkiriş-Kalecik Grup Yolu, Sugören, Kireç ve Dereköy Mahallesi yollarıyla, Gökçeköy-Kuzuluk Grup Yolu’nun ilk defa beton ve asfaltla tanıcağını da kaydederek şu bilgileri de verdi:

“Yayla şenlikleri öncesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ekiplerimize Kadırga yolunun bakımını yaktırdık. Obalarımızın yollarının bakımını da yapıyoruz. Ortahisar Belediyemizden bir ekip de Kadırga-Eskala yolunu sağlıklı bir yapıya kavuşturdu.”

 

 

Share
482 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?
#

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şalpazarı’nda beton ve asfalt yol yapımına başlıyor” için 5 Yorum

 1. ismet şengül : diyor ki:

  slm başkanıma: başkanımızın ağzından eşitlik olması açısından alaca yaylasını da duymak istiyoruz…

 2. veysel BEKTAŞ : diyor ki:

  Şalpazarı kireç mahallesi üzümözü güzergahında 1.5 km.lik kireç mahalle yolu bizi yaşlandırdı.30 yıldır bu yolun yapılacağı sözleriyle hep umutla bekledik ama her ne hikmetse bir türlü yapanımız ilgilenenimiz olmadı.Murat beyden özellikle bu yolun yapımını bekliyoruz ve kendisinin bu yol konusunu halledeceğine de inanıyorum. Kolay gelsin.

 3. serdar sağlam : diyor ki:

  kireç mahallesinin sadece çeşme yanına kadar değil yolun ağakonağına kadar tamamının asfatlanması gerekir. yoksa üzümözü lobisi istedi diye sadece çeşme yanına kadar asfalt olacaksa hiç olmasın.

 4. ERDEM AKSOY : diyor ki:

  Şalpazarının her mahallesine alt yapı hizmeti eksiksiz gitmesi lazım.Mahallenin ahalisi ve muhtarları dinlenmeli ne eksiklikleri var giderilmeli.Hangi mahalleden asfaltta veya yol başlanacağı şöyle olabilir bir mahallenin kanalisazyon sistemini diğerinin içme suyu diğeride yolu yapılmalı hiç biri kabul görmüyorsa kura çekilip başlanmalı.

 5. İBRAHİM KILIÇ : diyor ki:

  hayırlı olsun gökçeköy kuzuluk yolu çok ihtiyacımız var öncelikle hizmet gökçeköy-kuzuluktan başlamasını temenni ediyorum takdir edersiniz’ki önü kış şartlar ağır bir ay sonra kar yağışı veya soğuk hava başlar ve ayrıca hizmetin en hücra köşeden başlamasını istiyor başarılar diliyorum