Ahmet Karaçoban Şalpazarı İlçe Spor Müdürlüğü’ne atandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

karacoban

Şalpazarı Ayten Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fizik Öğretmeni ve Şalpazarıspor’un eski Başkanı Ahmet Karaçoban kurum değişikliği ile Şalpazarı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine atandı.

Şalpazarı Lisesi, Şalpazarı Çok Programlı Lisesi  Müdür Yardımcılığı,  Şalpazarı ÇPL Öğrenci Pansiyonu’ndan sorumlu Müdür Yardımcılığı ve Şalpazarı İmam Hatip Lisesi Müdür Vekilliği, Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcılığı ve son olarak da Şalpazarı A.Y. Anadolu SML Fizik Öğretmenliği görevinde bulunan Ahmet Karaçoban Trabzon 1. Amatör Küme’ye yükselen Şalpazarıspor’un da 1 yıl antrenörlüğünü, 3 yıl başkanlığını yapmıştı.

Başkanlığını yaptığı dönemde Şalpazarıspor’u 1. Amatör Küme’ye çıkardıktan sonra görevi arkadaşlarına devreden Ahmet Karaçoban’ın, Spor Müdürlüğü görevindeki hedefi ise; önce Kapalı Spor Salonu’nu tam kapasite ile faaliyete başlatmak ve Şalpazarı’na İlçe Stadyumu kazandırmak.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 17 Eylül 2015, 09:05

  Kendisini tebrik ediyorum. Başarılı olacağına inanıyorum!…

 2. 18 Eylül 2015, 00:07

  Şalpazarı spor klübünün onursal başkanımı Ahmet KARACOBAN müdürüme yeni görevinde başarılar dilerim
  Başarılarının devamını dilerim .
  Şalpazarı için hayırlı olsun inşallah

 3. 20 Eylül 2015, 13:44

  yeni görevinde başarılar dileyerek,tebrik ederim.kendisinin de dediği gibi ilk önce şu yılan hikayesine dönen kapalıspor salonun durumunu açıklar ve biran önce faaliyete geçirmesi ve salon sporlarıyla uğraşan takımların çıkmasını sağlamak.evet her ikiside önemli işaallah,umarım yapar.alllah yardımcın olsun yeni görevinde.saygılar sunarım