AK Parti Ocak Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ak-parti-ocak-danisma

AK Parti 2017 Ocak Ayı Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Parti binasında bugün Saat 14.00’da yapıldı. AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcıları Mehmet Alp ve Ali Kaan ile Eskişehir AK Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Sarıköse‘nin de katıldığı toplantıda,Ülkemizin muhtelif yerlerinde ve son olarak da yılbaşı gecesi İstanbul’daki bir gece kulübüne yapılan terör eylemi kınandı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı
AK Parti Şalpazarı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, bu yıl Şalpazarı’na yeni hükümet konağının temelini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun da katılacağı bir törenle atacaklarını söyledi. Topkara, Geyikli Deredeki Sağlık Ocağı’nın yıkılıp yerine yenisini yapılacağını, DSİ Bölge Müdürü ile görüştüğünü ve 10 milyon lira ödenekle Ağasar Deresi ıslahı çalışmasının yakında başlayacağını söyledi.

topkara-ocak-toplati

AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Şalpazarı’nın en önemli sorununun; Şıhkıranı-Erikbeli-Kadırga yayla yolunun betonlanması ve sağlıklı bir yapıya kavuşturulması olduğunu ifade ederek, “Kadırga yolumuzun yapılması konusunu milletvekillerimizle ve Sayın Bakanımız Süleyman Soylu ile görüştük. Sayın Bakanımız konuyu yakından takip ediyor. Milletvekillerimize DOKAP Başkanı’nı arattırdım. Bizzat ben de aradım Ekrem Yüce ile görüştüm. Sorunun çözümü için DOKAP Başkanı’nın bir ilave revize yazısı yazmasını bekliyoruz. Buradan herkesin huzurunda söylüyorum. DOKAP Başkanı bizi oyalıyor. Şu ana kadar istediğimiz yazıyı henüz yazmadı. Bunu Sayın Bakanımıza ileteceğim” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir