AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı üyeleri güncelliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

akp salpazari

AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı, üyelerin güncellenmesiyle ilgili; Trabzon İl Başkan Yrd. ve Teşkilat Başkanı Uğur Aydın, İl Teşkilat Bşk. Yrd. ları Kadir Hatipoğlu ve Bayram Öztürk ile İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şalpazarı Koordinatörü Mehmet Alp’ın katılımıyla bir toplantı düzenledi.

Toplantıya AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Bektaş, Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Kadın Kolları Yöneticileri, İlçe Gençlik Kolu Başkanı Ferhat Atar ve Gençlik Kolları Yöneticileriyle Mahalle Başkanları da katıldı.

akp-toplanti

Topkara terörü kınadı

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Partisinin üyelerinin güncellenmesi için düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yaptı. Konuşmasına Ankara’da dün akşam yaşanan terör saldırısını kınayarak başlayan Başkan Topkara; “Bu olayda şehit olan asker ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum” dedi. Topkara, bu tür olayların Ülkemizde yaşanamması için millet olarak kenetlenmemiz gerektiğini söyledi.

AK Parti üyelerinin güncellenmesiyle ilgili bir süredir çalışma yaptıklarını belirten AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “Genel Merkezimizin talimatları gereğince Partimizin üyeleriyle birebir görüşüp, vefat eden ve üyelik bilgilerinde eksiklik olan , telefon numarası, kan grubu ve adres bilgileri ve benzeri bilgileri, Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Üyeleri, Mahalle Başkanlarımızla birlikte güncelliyoruz” diye konuştu.

Gerçek üyelerimizi belirleyeceğiz

AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Uğur Aydın da, Genel Merkezin talimatları gereğince başlattıkları güncelleme çalışmaları sonunda gerçek üyelerin tespit edileceğini belirterek; “Teşkilatımızın arkasında ne kadar gerçek üye olduğunu anlamamız açısından bu çok önemli bir fırsat. Üyelerle bire bir görüşülerek bunu süratle tespit etmeye çalışacağız” dedi.

akp kadin

Topkara Kadın Kollarıyla toplantı yaptı

AK parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, üyelik güncelleme toplantısını müteakip, İlçe Kadın Kolları Başkan ve Üyeleriyle aylık bir değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Topkara, Kadın Kolları Üyelerine; “Hiç ara vermeden yarın seçim varmış gibi çalışmalarımıza ayı kararlılıkla devam edeceğiz. Mahallelerimizde  hasta olan, yaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı bire bir ziyaret ederek bunların ihtiyaçlarını bize bildirmeniz halinde bunlarla ilgili Teşkilat olarak ne yapılması gerekiyorsa yapacağız” dedi.

İyi bir performans yakaladık

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Yöneticiler de, İlçe Başkanı Murat Topkara’nın her zaman yanlarında ve her konuda kendilerine destek olduğunu ifade ettiler. Kadın Kolları Yöneticileri Başkan Topkara’nın, çalışmalarında ve vatandaşları ziyaretlerinde tespit ettikleri eksikliklerin giderilmesinde çok hassas olduğunu da kaydederek; “Biz de İlçe Başkanımızın hep arkasındayız. AK Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatı olarak iyi bir performans yakaladık. Bundan taviz vermeden çalışmaya devam edeceğiz” dediler.

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir