AK Parti Şalpazarı Kadın Kolları’na büyük ödül

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

manis

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları tarafından organize edilen “Alnımızın AK’ıyla 14 Yıl” adlı birlik ve beraberlik programı Hamamizade Kültür Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu ve ekibi tarafından organize edilen programa İl Başkanı Haydar Revi, Milletvekilleri; Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Av. A. Metin Genç,  24. dönem Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanları katıldı.

Şalpazarı’ndan ise toplantıya AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar, Kadın Kolları Üyeleri ve bazı yöneticiler katıldı. Toplantıda Trabzon Milletvekilleri ve Belediye Başkanları, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Şalpazarı İlçesi’nde, muhalefet belediyesine rağmen yüksek oranda bir başarı elde eden Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Yönetimiyle Kadın Kolları Şalpazarı Başkan ve Yönetimini kutladılar.

Seçimlerdeki bu başarısından dolayı Trabzon birincisi olarak açıklanan Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar’a birincilik ödülünü 25. Dönem Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar verdi. Şalpazarı Kadın Kolları Başkan ve Üyelerinin, Trabzon İl Kadın Kolları Teşkilatı tarafından ödül olarak Çanakkale gezisine gönderileceği de açıklandı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da, İlçe Kadın Kolları’nın Trabzon’da birinci olmasının kendileri için büyük bir onur olduğunu belirterek; “Yerelde muhalefette olmamıza rağmen elde ettiğimiz başarıda önemli rolü bulunan kadınlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

manesgs

AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar’a plaketini Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar verdi.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir