Geyikli’de eski Sağlık Ocağı’nın yerine yenisi yapılıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IMG_0913

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Geyikli’de eski Sağlık Ocağı binasının yıkıldığını ve yerine modern bir sağlık evi yapılacağını söyledi.

IMG_0953

Başkan Topkara, “7 Haziran ve 1 Kasım Seçimleri öncesinde söz verdikleri sözlerden birini daha hayata geçirmek üzereyiz. Geyikli, Doğancı, Dorukkiriş, Simenli, Çamlıca, Sayvançatak, Sütpınar, Gökçeköy, Kuzuluk ve Sinlice’de oturan vatandaşlarımıza hizmet verecek olan bu Sağlık Evinin ihale edildiğini bir süre önce duyurmuştuk. Şimdi inşaatı resmen başladı. Bu konuda bize destek veren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu  başta olmak üzere, emek sarfeden Milletvekilimiz Av. Salih Cora‘ya, İl Sağlık Müdürlüğü’müze ve Şalpazarı İlçe Hastanesi Başhekimimize çok teşekkür ediyorum. Sağlık Evi Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

IMG_0968

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, 205 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilecek Sağlık Evi’nin bir bölümünün lojman olacağını da belirterek, 100 günde tamamlanmasının planlandığını söyledi. Geyikli Sağlık Evi 355 bin TL’ye mal olacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir