AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi toplantısı Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıya; AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç de katıldı.


Toplantının açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti’nin bir icraat partisi olduğunu söyledi. Revi “Geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı İstanbul havalimanı bunun en son örneğidir. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde işte karnemize yazılan böyle büyük projelerle bir kez daha milletimizin karşısına çıkacağız. 31 Mart seçimlerini de mümkün olan en yüksek oy oranıyla kazanmak zorundayız. Aksi halde felaket avcıları, fırsatçılar kapıda bekliyor. Partimize saldırmak için küçük bir yara almamızı bekliyorlar” dedi.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle, Kadın ve Gençlik Kolları Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri’nin de katıldığı toplantıda AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve Yönetim Kurulu Şalpazarı’nda geride bıraktığımız Ekim ayında en çok kadın üye kaydından dolayı teşekkür belgesiyle ödüllendirildi. Emine Atalar‘a ödülünü bayan Milletvekili Bahar Ayvazoğlu verdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir