• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Şalpazarı

AK Parti Trabzon Milletvekilleri Teşekküre Geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

mnesitgt

AK Parti Trabzon Milletvekilleri; MKYK Üyesi Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Av. Ayşe Sula Köseoğlu ve Av. Salih Cora teşekkür ziyareti için bugün öğleden önce Şalpazarı’na geldi.

Parti Otobüsünden inen Trabzon Milletvekilleri Dereköy Mahallesi’ndeki Parti binası önünde partililer ve vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandılar.

Durak Çay Evi önündeki bankın üzerine çıkan İlçe Başkanı Topkara ve Milletvekilleri teşekkür konuşması yaptılar. AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara konuşmada, İlçe Başkanı olduktan sonra 3 seçim geçirdiklerini ifade ederek; “Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Şalpazarılı hemşehrilerimiz yüzde 80 oy verdi. 7 Haziran Genel Seçimlerinde yüzde 60 ve 1 Kasım Genel seçimlerinde yüzde 70 oy verdiniz. Sizlere sonsuz teşekkür ediyorum. Sağolun, varolun. Şalpazarı olarak 1 Kasım’da gereğini yaptık ve yüzde 70 oy aldık. Ve Trabzon olarak Meclise 5 milletvekili gönderdik. Milletvekillerimize tekrar hayırlı olsun, Allah yollarını açık eylesin diyorum ” dedi.

salih

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora da konuşmasında, “Yapmış olduğumuz bu ziyaretler, bir zafer sarhoşluğu değil, nekadar ağır bir sorumluluğumuz olduğunu sizlerle paylaşmaktır. Sizlerin iradesi, feraseti ve dirayetiyle çok önemli bir sonuç elde ettik. Bu sonuçla Türkiye yeniden ekonomik, sosyal ve siyasal istikrara kavuşacaktır. Bizim Şalpazarı’ndan Trabzon’dan aldığımız sonuç aslında 6 milletvekillik bir sonuçtur. Biz diyoruz ki, 5’imiz Ankara’ya Ergin beyi de Trabzon’a gönüllerin vekili olarak bıraktık. Dün ne söylediysek dimdik arkasında duracağız.  Özellikle Şalpazarı’ndan ayrı bir destek aldık. Seçimden önce demiştim ki,  bu bölgede nereden daha fazla oy alırsam oranın milletvekiliyim demiştim. Onun için diyorum ki, önce Şalpazarı’nın, sonra Büyüklimanın, Trabzon’un ve Türkiye’nin milletvekiliyim” diye konuştu.

soylular

Son olarak konuşan AK Parti MKYK Üyesi Süleyman Soylu ise, “Kıymetli Şalpazarılılar. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Türkiye yeniden büyük bir yürüyüşe, büyük bir yolculuğa başlamıştır. 21. Yüzyıl Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılıdır. Allah’a hamdolsun ki, millet iradesiyle, millet kararıyla, milletimizin ortaya koyduğu güçlü bakışla Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılı gelecekte ilerlemeyle, yükselmeyle kucaklaşmıştır.” diyerek, başta İlçe Başkanı Murat Topkara olmak üzere Şalpazarı İlçe Teşkilatının tüm mensuplarına, oy veren bütün Şalpazarılılar’a teşekkür etti.

AK Parti Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu şöyle konuştu:

“Seçimden önce burada bir konuşma yapmıştım. 7 Haziran’da Trabzon’da 258 bin oy verdiniz 258 milletvekili çıkardık. 300 bin oy verin 300 vekil çıkaralım. 320 bin oy verin, 320 vekil çıkaralım. 322 bin 500 oy verdiniz ve 317 milletvekili ile birlikte Türkiye istikrarı, huzuru, ilerlemeyi, güveni, Türkiye demokrasinin yükselmesini, tüm dünyadaki itibarı ve değerleriyle buluşarak bir büyük yürüyüşü başlatmıştır.”

“Şalpazarı’nda istikrar, tek başına huzur ve güven dediniz. Trabzon’da yaklaşık 64 bin 500 oy daha alarak çok büyük bir ilerlemenin altına imza attık. Türkiye’nin ilerlemesine oy veren onlarca, yüzlerce, binlerce, onbinlerce insan oldu. Hepinizin huzurunda bize güvenen itimat eden SP’li kardeşlerimize, MHP’li kardeşlerimize, CHP’li kardeşlerimize her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onları da mahçup etmeyeceğiz.”

“Türkiye’yi 2023’te Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünde dünyanın ilk 10 büyük devlet arasına sokacağımız iddiayı 2015-2019 arasındaki atılımlarla gerçekleştireceğiz. Şalpazarı’nın hepimiz milletvekiliyiz. Burayı sadece Salih Cora’ya bırakmayız.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir