Kaymakam Beşikci, Diyarbakır’ın Yenişehir İlçesi’ne uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şalpazarı’ndaki görev süresini tamamladıktan sonra Diyarbakır’ın Yenişehir İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Murat Beşikci, Acısu’da onuruna verilen bir yemekle uğurlandı.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman, Otahisar Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Yüksel Gülay, AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Kıran, MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin ve İYİ Parti İlçe Başkanı Şennaz Yılmaz ile bazı daire amirleri, muhtarlar ve stk temsilcilerinin de katıldığı uğurlama yemeğinde yapılan konuşmalar Kaymakam Beşikci‘yi duygulandırdı.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, siyasi parti temsilcileri, Ortahisar Belediye Başkan Vekili Ahmet Yüksel Gülay ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan V. Atilla Ataman yaptıkları konuşmalarda, Kaymakam Murat Beşikci‘nin Şalpazarı’na elinden geldiği kadar hizmet yapmaya çalıştığını ve bu başarısının yaklaşık 300 bin nüfuslu büyük bir ilçeye atanarak taçlandırıldığını ifade ettiler ve kendisine yeni görevinde başarı dileğinde bulundular. Kaymakam Murat Beşikci‘de Şalpazarı’nın meslek yaşamında önemli bir yer tuttuğunu belirterek, “Ben herkesten memnunum. Sizlerden helallik istiyorum. Benim sizde hakkım yok. Çünkü ben görevimi yaptım. Sizin bende hakkınız var. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum. Diyarbakır’a yolunuz düştüğünde mutlaka beklerim. Herkese Allah’a ısmarladık diyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam Murat Beşikci‘ye Şalpazarı’na hizmetleri anısına çeşitli hediyeler ve plaketler verildi. Yemeğe katılanlar Kaymakam Beşikci ile birlikte Acısu’daki şenlik alanında fotoğraf çektirdikten sonra Kaymakamla vedalaştılar. Kaymakam Murat Beşikci’nin Çarşıbaşı Kaymakamlığı görevinde bulunan eşi Zerrin Çay Beşikci de Diyarbakır Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir