Nihat Maden Pelitçik Mahallesi’nde ebediyete uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün Trabzon’da Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 77 yaşında hayata veda eden Şalpazarı Belediyesi’nin emekli muhasebecisi Nihat Maden bugün Pelitçik Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Geçen Cuma günü Pelitçik Mahallesi’ndeki evinde kalp krizi geçirerek Trabzon’daki hastaneye kaldırılan ve ameliyat edilen 6 evlat babası Nihat Maden dün vefat etmişti.

Nihat Maden, Şalpazarı Lisesi’nde uzun yıllar mutemet olarak görev yaptıktan sonra, Hüseyin Hasan Cengiz’in belediye başkanlığı döneminde muhasebeci olarak Şalpazarı Belediyesi’ne gelmişti. Şalpazarı Belediyesi’nden emekliye ayrılan Nihat Maden Pelitçik Mahallesi’nde yaşıyordu.

Arif ve Mustafa Maden’in babaları olan Nihat Maden için Pelitçik Mahallesi Camii bahçesinde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazına Şalpazarı Belediye Başkan V. Erdal Kumaş, Şalpazarı Belediyesi eski Başkanı Fehmi Cengiz, Şalpazarı Belediye Başkan Yrd. Mustafa Özendi, Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Koop. Başkanı Murat Yılmaz’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

Nihat Maden’in cenazesi aile mezarlığına defnedildi. Merhum Nihat Maden’e Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağılığı ve sabır diliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir