AK Partili vekillerden Refik Kurukız’a tebrik ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon Milletvekilleri, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde 3’üncü defa Şalpazarı Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı MHP Adayı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret ederek kendisini tebrik ederek başarı dileklerinde bulundular.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu ile birlikte Şalpazarı’na gelen AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, Vehbi Koç ve Yılmaz Büyükaydın Şalpazarı Belediye binası önünde Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, MHP Şalpazarı İlçe Başkanı Mustafa Koç, belediye meclisi üyeleri, belediye çalışanları ve partililer tarafından karşılandı.

Belediye binasında başkan Refik Kurukız, seçim çalışmaları sırasında kendisinden çok büyük destek gördüğünü sıkça ifade ettiği Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı ve Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu’na, “Sizi seviyoruz” diyerek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu da, “Zor bir seçim süreci yaşadık. Sonuçta muvaffak olduk. Önümüzdeki dönemde, geçmişteki tecrübelerimizle birlikte büyük ve sosyal projelerle gönüllere dokunacağız. Bu başarı MHP ve AK Parti olarak hepimizin. Başkanımızın yanında dimdik duracağız” diyerek Refik Kurukız’a hizmetlerinde destek sözü verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir