Akçiriş, Fidanbaşı ve Geyikli’de cenazeler toprağa verildi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

cenazeler

Şalpazarı’nda son 2 günde 3 cenaze toprağa verildi. Önceki gün 90 yaşında vefat eden AK Parti Trabzon eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Naci Yavuz’un annesi Hacı Ayşe Yavuz’ın cenazesi dün Akçiriş Mahallesi’nde Cuma namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip toprağa verildi. 6 çocuk annesi Hacı Ayşe Yavuz’un cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Beldüz ile AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara da katıldı.

akciris

Fidanbaşı Mahallesi’nde dün 91 yaşında vefat eden 2 çocuk annesi Döne (Ayşe) Balta’nın cenazesi bugün öğle namazından sonra kılınan cenaze namazını müteakip ebediyete uğurlandı. Cenazeye; AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ile Fidanbaşı Derneği Başkanı Salih Kanbut da katıldı.

fidanbasi

Geyikli Mahallesi’nde bu sabah vefat eden Almanya Emeklisi Muammer Gülay’ın cenazesi de ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Konakyanı Mezarlığına defnedildi. 4 yıldır yatalak olarak yaşam süren Muammer Gülay, engelli Gencağa Gülay’ın babasıydı. 78 yaşında vefat eden 5 çocuk babası Muammer Gülay’ın cenazesine; Şalpazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa Özendi, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve Geyikli Belediyesi eski Başkanı Ahmet Yüksel Gülay da katıldı.

geyikli

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir