Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Acısu’daydı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

albayrak

Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Albayrak Grubu bünyesindeki bir Şirkette görev yapan ve vefat eden Tanju Uçar adındaki bir yöneticinin Üzümözü Mahallesi’ndeki cenazesine katılan Ahmet Albayrak, cenazeden sonra AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve İşadamı Nurettin Ataman’ın daveti üzerine Acısu’ya gitti.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara ve İşadamı Nurettin Ataman ile birlikte yemek yiyen Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, hayatında ilk defa geldiği Acısu’yu beğendiğini ifade etti. İlk fırsatta buraya yeriden geleceğini söyleyen Albayrak’ı, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Şenliğe davet etti. Birlerce işçi çalıştıran Albayrak Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’ın Acısu’ya gelmesi yörede merak uyandırdı.

Gazeteci-Yazar İbrahim Karagül’ü aradı

Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, İmtiyaz Sahibi olduğu Yeni Şafak Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni hemşehrimiz Gazeteci – Yazar İbrahim Karagül’ü de telefonla arayarak, “Bak İbrahim bey, sizin memlekette AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara ile yemek yiyoruz.  Burada kalacağım. Evinin anahtarını nereye sakladın” diyerek espri yaptı. albayrak acisu

Dereye neden gölet yapmıyorsunuz?

Albayrak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Acısu’daki Tesislerin önünden geçen Ağasar Deresi’ne bakarak, “Buraya neden bir gölet yapılmıyor. Buraya gölet yapılsa buranın değeri bu kadar daha artardı. Bunu yapmak zor bir şey değil ki. İlla DSİ veya Büyükşehir Belediyesi yapacak diye de bir şey yok. Bunu vatandaş katoyu dereye indirerek kendi de yapabilir. Suyun önü set set kesildi mi iş tamam. Hepsi bu” diyerek AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara’ya öneride bulundu.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 18 Nisan 2016, 10:25

  İyi fikir,
  of zekası buna derler..
  Bence bu fikir gerçekleşirse ACıSU ya değer katar…
  saygılarımla..

 2. 28 Haziran 2016, 04:24

  vallahi boyle bırsey olsa cok guzel olur ınsallah yapılır golet turıstte ceker bolgemızde degerlenır

 3. 24 Şubat 2017, 00:23

  keşke yapılsa keşke