Arçelik’ten emekli öğretmenlere hediye

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

nonoo

Arçelik Firması, Tokullar Alışveriş Mağazaları Trabzon Fatih Şubesi aracılığı ile 24 Kasım Öğretmenler Gününde, emekli öğretmenler;  Yayla Bayraktar’a 107 ekran Led TV,  Hasan Öztürk ve Neşe Alioğlu’na da birer fırın hediye etti.

Tokullar Alışveriş Mağazalarının Trabzon Fatih Şubesi’nde düzenlenen törende emekli öğretmenler; Yayla Bayraktar, Hasan Öztürk ve Neşe Alioğlu duygu ve düşüncelerini dile getiren konuşmalar yaptılar.

Hediye dağıtım törenine katılan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç yaptığı konuşmada; “Bugün burada çok anlamlı bir merasim gerçekleştiriyoruz. Burada bulunan ve herkeste emeği olan tek meslek sahibi öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. Her zaman öğretmenlerimizi hatırlamamız lazım.  Zira öğretmenlik mesleği kutsal bir meslektir. Kutsal kelimesi önemli kelimedir. Öğretmenlerimizin kadrini, kıymetini tabi ki her zaman ama nadide bir gün de olsa bugün hep beraber bilmemiz, idrak etmemiz lazım.  Onlara şükran ve minnet duygularımızı ifade etmemiz lazım.  Öğretmenlerimiz çok şey ifade ediyorlar.  Ben burada bulunan ve emekli olan öğretmenlerimiz emekli değil, emektar olarak nitelendirmek istiyoruz. Ellerine, emeklerine sağlık, çok güzel bir nesil yetiştirdiler.  Bu anlamlı programı tertip eden Tokullar Mağazamıza, Arçelik markamıza şükranlarımı sunuyorum. Törene katılan bütün öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

toto

Yapılan konuşmaların ardından Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç tarafından en yaşlı öğretmen Yayla Bayraktar’a 107 ekran Led TV, emekli öğretmen Hasan Öztürk ile Neşe Alioğlu’na fırınlarını, ayrıca birer plaket ile birer buket çiçek takdim etti.

Tokullar Alışveriş Mağazaları ortakları Ahmet Yüksel Gülay, Necati Tokul, Nedim Şahin, Serkan Tokul, Murat Tokul, Hasan Gülay da öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, törene katılan bütün davetlilere teşekkür ettiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir